USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94
Світ вражає: У Лорак запитали, як воно – Батьківщину продавати? ВІДЕО
У відомої української поп-співачки та народної артистки Ані Лорак поцікавилися, чому вона нещодавно отримала із рук представників російського каналу RU.TV нагороду.
Адже вона чудово знає, що Російська федерація анексувала частину її Батьківщини.
Про це повідомляє «Преса України».
На намагання настирного журналіста дізнатися, чому співачка не вчинила так само, як у свій час зробив грузин Вахтанг Кікабідзе після агресії Росії проти його країни, Ані Лорак не знайшла нічого кращого, як вказати, що в них різні амплуа…

Довідка. Ані Лорак (справжнє ім'я Каролі́на Миросла́вівна Кує́к;  27 вересня 1978, Кіцмань, Чернівецька область, Українська РСР, СРСР) — українська співачка, народна артистка України. Представляла Україну на конкурсі Євробачення 2008 у Белграді, де посіла 2-е місце.
Коментарів: 27
Sieger Показати IP 10 Червня 2014 17:59
Журналіст в цьому сюжеті - абсолютно обмежена людина, бо не розуміє, що Лорак отримала нагороду в сфері мистецтва, а не в сфері політики. Мистецтво не знає державних кордонів, є універсальною мовою людських душ будь-якої національності і закінчується там, де починається політика. А тупі журналюги з жовтих бульварних видань за зайву сотку баксів облиють брудом справжнього героя і зроблять святого зі злочинця. Браво Ані Лорак і ганьба журналістським перевертням! :-)
Анонім до Sieger Показати IP 10 Червня 2014 18:44
Сам тупий і обмежений. Ще мені святу знайшов!
Тетяна до Sieger Показати IP 10 Червня 2014 21:03
ВВажаю, надто голосно називати лорак героєм. Звичайнісінька зрадниця, яка прийшла у цей світ тупо заробляти гроші. люди мистецтва, навпаки, мають бути голосом народу, бути з народом. А тут все зрозуміло. Актуально звучать слова Шевченка: "За шмат гнилої ковбаси у вас хоч матір попроси, то й продасте"
титушко Показати IP 10 Червня 2014 19:28
даже при бандитских разборках не трогают артиста-а иначе люд превращаетсья в нелюдь.хотя после одессы.........
лучанин до титушко Показати IP 11 Червня 2014 01:28
А що в Одесі ? Провели санобробку колорадів. І зараз там слава Богу спокій і порядок, а не як в луганді і в даунвабве.
Я до лучанин Показати IP 11 Червня 2014 12:39
+ 1000!
інфузорія Показати IP 10 Червня 2014 19:48
артист артистом, але, як кажуть - один за всіх всі за одного. але це не про даний випадок
титушко до інфузорія Показати IP 10 Червня 2014 23:25
один за всіх всі за одного-при гражданской войне?.туфелькой тебе не стать.
я Показати IP 10 Червня 2014 20:56
я считаю, что стыдно выступать в стране , которая выступает против нашей Родины, где тысячи россиян сейчас ненавидят Украину. Как то не патриотично..., вот такая у нее гражданская позиция...
Лучанка Показати IP 10 Червня 2014 21:47
Артист артистом але не потрібно забувати , що вона громадянин України . ЗРАДНИЦЯ!!!. Ротару не українка і цього собі не дозволила. Є робота і є життєві принципи, які являються основою людського життя. Коли людина ставить заробітки вище принципів тоді відповідне відношення до неї. Журналіст молодчина. У таких як вона потрібно забирати всі народні звання. Вони іх позорять.
титушко до Лучанка Показати IP 10 Червня 2014 23:21
а вы уже у Софьи Михайловной череп измерили.
лучанин до титушко Показати IP 11 Червня 2014 01:20
Твій 'нік' багато що пояснюе.
я Показати IP 11 Червня 2014 06:36
Шевчук из ДДТ-русский, но послушайте новую песню-путин едет по стране, вот это патриот своей страны, а не такие , как лорачка...
Анонім Показати IP 11 Червня 2014 07:12
Бойкотувати Лорак на Укріні, хай валить в свою Иосковію, ЗРАДНИЦЯ
лучанин Показати IP 11 Червня 2014 08:00
Яке прізвище( куйок)- така і людина
Анонім Показати IP 11 Червня 2014 10:10
Навіть дивитись на неї бридко!
Леся до Анонім Показати IP 4 Серпня 2014 22:35
це точно,що ивитися гидко!
Я Показати IP 11 Червня 2014 11:29
Одного бойкоту мало. Потрібно позбавити її звання "Народна артистка України", бо яка вона після цього "народна артистка України"? Аж гидко. Продажна, тупа суч..а вона , а не народна артистка.
спостережливий Показати IP 11 Червня 2014 11:37
до Я--правильно-завтра як запахне смаженим звалить в московию .ВОНА ВЕЛИКЕ --Г....а не митець
Я Показати IP 11 Червня 2014 11:46
Ані Лорак ніколи не була українською співачкою і не буде це не та людина, яка прославляє і представляє нашу культуру. Тому приділяти таку увагу для її персони не варто. Нажаль невеликий список, але наприклад, такі представники серед наших артистів, як Океан Ельзи, Скрябін, ВВ, Плач Яремії, ТІК, Мандри, Марія Бурмака, Руслана, Тартак, ТНМК не зраджують нашу мову, прославляють Україну. Удачі їм та творчих успіхів!
Луцьк Показати IP 11 Червня 2014 17:02
Суч..а краш..., забула, падлюка, де народилась!
захисник Показати IP 12 Червня 2014 15:34
Які коментатори злі, тупі і обмежені: істота на паганяло Ані Лорак, що лягла під турка, об'єктивно не здатна вчиняти інакше. Нічого святого для неї не існує, все вимірюється в см і тис. дол. + рос. руб. Продажна мерз*та.
Каро Показати IP 12 Червня 2014 20:38
Тупое быдло-журналюга!
Оля до Каро Показати IP 13 Червня 2014 07:56
А як іще мав розмовляти з цією кралею той журналіст? Повністю його підтримую.
Патріот Показати IP 28 Листопада 2014 18:57
Коза зрадлива.
Патріот Показати IP 28 Листопада 2014 18:59
Раніше любив її як артистку, зараз на дух не переношу.
Подруга Показати IP 28 Листопада 2014 19:02
І коза не визнає що зробила не правильно, могла і переступити свої не кчемну гордість і вибачитись перед УКРАЇНОЮ.