USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: У «Ніч пам'яті» Ані Лорак та Віра Брежнєва отримали «грамофони» у Москві
Чергова церемонія вручення російської премії "Золотой граммофон", що відбулася 29 листопада ввечері у Кремлівському палаці, знову не обійшлася без участі українських артистів.

Лауреатами російського аналогу "Греммі" стали Ані Лорак, Віра Брежнєва та дівчата з "ВІА Гри".І відбувалося це в той самий час, коли у Києві проходила "Ніч пам’яті", присвячена розгонові студентської демонстрації на Майдані, що стало фактичним початком Революції гідності, - повідомляє "Укрінформ".

"Навіть після протестів, напередодні концертів у Києві, співачка Ані Лорак поїхала до Москви та виступила на "Золотому граммофоні". Більше того, Кароліна отримала чергову статуетку за дует з Григорієм Лепсом", - йдеться у повідомленні.



Своїм 5-м грамофоном у мережі похизувалася Віра Брежнєва, подякувавши у своєму блозі за статуетку усім, хто до цього причетний.



Не залишилися без грамофончика й підопічні Костянтина Меладзе з гурту "ВІА Гра".

Коментарів: 15
лучанин Показати IP 30 Листопада 2014 23:16
Прощавайте дівчатка((
Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 07:11
С...ки, зрадниці, ви тільки уявіть у велику вітчизняну наші артисти сказали би що музика і політика це різне і поїхали б у Берлін отримувати нагороду.....
Хлоп до Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 15:03
давайте розвинемо цей приклад? Українці їдуть на заробітки до фашистської Німеччини, шлють додому зароблені там гроші, бажють залишитися якнайдовше і додому бити ворога зовсім не збираються. Як таке?
Анонім Показати IP 1 Грудня 2014 07:39
Нема слів, одні.... Артистки х....ві, мерзоття.
Читаючий Показати IP 1 Грудня 2014 08:33
Коза!!!
Українка Показати IP 1 Грудня 2014 09:04
От "сучки крашенные"!!!! чемодан- вокзал - Россия!
людоньки добрідобрі! Показати IP 1 Грудня 2014 09:55
коментар було видалено
Ось Показати IP 1 Грудня 2014 11:18
Шмати (
1 Показати IP 1 Грудня 2014 14:54
А ті,що їдуть в Росію на заробітки це так має бути вони не запроданці.Дибільний наш народ.
УКРАЇНКА до 1 Показати IP 2 Грудня 2014 18:26
В чому тут дибилізм??? В тому,що в них є немало коштів, а треба ще??? На той світ З СОБОЮ, ОКРІМ СВОЇХ ВЧИНКІВ НІЧОГО НЕ ЗАБЕРЕШ!!!! ОТ і робимо висновки, а Брєжнєва хоч сюди не суниться)))), знає, а та...Одним словом про них всіх: *******!!!!
Горохів Показати IP 1 Грудня 2014 17:44
ПРОСТИ..ТКИ
дьодік Показати IP 1 Грудня 2014 20:41
Як писав Лесь Подерев"янський ;"...старі, але ще бл.довиті дівчата"..
вася Показати IP 3 Грудня 2014 19:43
коментар було видалено
ооо Показати IP 4 Грудня 2014 09:01
рагулі завили...про вітчизняну війну згадали...ага, а хто там георгіївськи стрічки зривав і людей палив?
Такі да! до ооо Показати IP 4 Грудня 2014 15:49