USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85

У Луцьку затримали адвоката, який вимагав у клієнта 2 тисячі доларів

11 Березня 2021 15:56
У Луцьку працівники Служби безпеки України затримали адвоката, причетного до отримання неправомірної вигоди.

Про це інформує пресслужба СБУ.

За даними досудового слідства, юрист вимагав у свого підзахисного 2 тисячі доларів США. За цю суму він обіцяв оформити позитивний висновок експерта у кримінальній справі щодо дорожньо-транспортної пригоди клієнта.

Правоохоронці затримали адвоката згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання більшої частини хабара.

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання юристу міри запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії. Встановлюються інші особи, можливо причетні до корупційного правопорушення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
321 Показати IP 11 Березня 2021 16:10
Адвокат - м..зь!!!
лучани Показати IP 11 Березня 2021 16:41
Адвокат не посадова особа. Клієнт оплатив послуги адвоката. Які можуть бути притензії? Показуха.
1 Показати IP 11 Березня 2021 17:01
Це Зоряни Лукашук, чоловік!?
ветфельдшер до 1 Показати IP 11 Березня 2021 17:43
А хто така Зоряна Лукашук? Міністерка міністерства правди?
до лучани Показати IP 11 Березня 2021 17:03
в прокуратурі міста Луцька декілька років назад за аналогічний злочин, кримінальна справа відносно адвоката була скерована до суду і останій отримав реальний термін покарання.
с Показати IP 11 Березня 2021 17:03
Підстава
Гізя Показати IP 11 Березня 2021 20:14
Нормальний хлопець Андрій, полюбе подстава
Доброволець Показати IP 11 Березня 2021 22:00
Адвокату надають кошти і це відразу хабар??Це смішно обвинувачувати людину без доказової бази! Я впевнений, що це був звичайний гонорар, а наші ЗМІ і служба безпеки провернули, так як їм це вигідно!
А Ви згадаййте Поліщ Показати IP 12 Березня 2021 22:48
Скільки людей надурив на сотні тисяч гривень, відкривали кримінальні справи, посадили - ні! Забрали адвокатське посвідчення. Але це йому не мішає рєшать далєєєє)))