USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Усім пацієнтам луцької лікарні хочуть робити експрес-тести

17 Квітня 2020 14:28
Усім пацієнтам Луцької міської клінічної лікарні, які потраплять на стаціонарне лікування, планують проводити експрес-тестування на виявлення інфекції COVID-19.

Про це стало відомо сьогодні, 17 квітня, під час онлайн засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, йдеться на сайті мерії Луцька.

Так, у Луцькій міській клінічній лікарні розглядають можливість проводити експрес-тестування на коронавірус усім пацієнтам, які потрапляють на стаціонарне лікування до цього закладу.

Також начальник управління охорони здоров’я Володимир Лотвін додав, семеро працівників Луцької міської клінічної лікарні, які хворіли на коронавірус, одужали. За його словами, два повторні обстеження на COVID-19 показали негативні результати, а отже – вони одужали.

Нагадаємо, станом на ранок 17 квітня на Волині зареєстрували 122 випадки захворювання, у місті Луцьку за минулу добу нових випадків захворювання на COVID-19 не виявили. Загалом в Луцьку на сьогодні 29 підтверджених випадків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
лучанка Показати IP 17 Квітня 2020 15:02
Ви б написали, чи одужують ті, що мають пневмонію, це більш актуально, ніж безсимптомні носії. Це є показником якісного лікування. А то складається враження, що важкохворі "виздоровлюють, як мухи"(с).

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus