USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Аварія у центрі Луцька: лоб в лоб зіткнулися Audi і Ford

6 Серпня 2018 17:48
Audi а6 на великій швидкості влетіла у Ford. Аварія трапилася у центрі Луцька, навпроти готелю Україна, приблизно о 17.20.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Від удару, у Ford відлетіло заднє колесо. Зі слів очевидців, водій Audi їхав на шаленій швидкості.



Через аварію у центрі міста утворився затор.
Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Волині у коментарі виданню, Форд їхав від Цуму у напрямку вулиці Шевченка. Ауді рухалося йому назустріч. Дві автівки зіткнулися лоб у лоб. Згідно з попередньою інформацією, постраждали двоє водіїв. На місці працює патрульна поліція Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
скептик Показати IP 6 Серпня 2018 17:57
щось не чути виття бляхаростурбованих
Патріотка Показати IP 6 Серпня 2018 17:58
Краще б порегулювали рух, а то руки позакладали і все поліцейські найновіші!
Лучанин Показати IP 6 Серпня 2018 18:25
Днями їхав у потоці разом з цим ауді. Ну шо сказати, долітався, молодець. Але крище б ти стовба знайшов, ніж чужу машину!
Макс до Лучанин Показати IP 6 Серпня 2018 22:01
Був свідком цієї аварії , нема, що казати. Один в нетверезому стані ,а другий забув , що таке ПДР . Ну нічого мають те , що хотіли. Радує те , що все добре завершилось і всі живі!!!Права в таких водіїв позабирати!!!!
Чвартек до Макс Показати IP 7 Серпня 2018 01:08
Хто порушив ПДР? Як саме? І хтож був на підпитку??
111 Показати IP 6 Серпня 2018 18:40
А чому це не євробляхі странно
Лучанка до 111 Показати IP 6 Серпня 2018 21:58
Тому що наявність мозку євробляхами не регулюється)
Вася Показати IP 6 Серпня 2018 20:56
Аудівод, неадекват, літав як чорт
ігор Показати IP 6 Серпня 2018 22:45
пишуть що аварія лоб в лоб, а у фода чомусь передок цілий, а задок побитий
Правдоруб Показати IP 6 Серпня 2018 23:09
Дивно!!! при лобовому зіткненні у Форда розбита задня частина кузова)))
Люди Показати IP 7 Серпня 2018 12:44
про що ви думаєте - задок форда чи передок передок і тому подібну х..ню, та аварія сталась впритик до зупинки, буквально за метр стояла маршрутка, це могла б бути чергрова страшна трагедія, де постраждали б невинні люди, які просто були на зупинці чи в маршрутці. Там такий звук від удару був, що жах. Явно дебільне летіло на шаленій швидкості. Де поліція врешті решт? Де ті жорсткі міри про які говорили до таках летунів і лихачів? Скільки ще людей має загинути, щоб щось почали робити?
Джек Показати IP 7 Серпня 2018 16:09
Водій ауді винний бо якась баба сказала шо він шалено летів?чи того шо він водій Ауді за 5000$ а не форда за 1000
Не до Джек Показати IP 7 Серпня 2018 17:03
якась баба сказала, а там була маса очевидців, бо це був час пік, люди їхали і йшли з роботи, це сталось практично на зупинці біля готелю "Україна", "під носом" у міського управління поліції, поряд кафе "Базилік", волинська держтелерадіо компанія, через дорогу драмтеатр, поряд адмінсуд і на жодній з цих установ не було камер відеонагляду, ніде не зафіксовано, як їхали ці машини, що сталось і хто винен?!Чудеса!
Джек до Не Показати IP 7 Серпня 2018 20:46
Ше може скажи шо цей лапух проплатив шоб стерли відео з камер. ЗАЙЦЕВ прям.
Тічер Показати IP 7 Серпня 2018 19:37
пишите якийсь брєд тіп на ауді пересік двойну і влупив форда то нічого правда баран очі розуй яке нафіг порушив пдр тіп на форді має хорошу реакцію і встиг вильнунути у праву сторону тому і вийшло що влупив в задок а так булоб лоб в лоб.
Степан Бандера Показати IP 8 Серпня 2018 03:43
П"яний за кермом апріорі вбивця.