Аварія у центрі Луцька: лоб в лоб зіткнулися Audi і Ford
Audi а6 на великій швидкості влетіла у Ford. Аварія трапилася у центрі Луцька, навпроти готелю Україна, приблизно о 17.20.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.
Від удару, у Ford відлетіло заднє колесо. Зі слів очевидців, водій Audi їхав на шаленій швидкості.
Через аварію у центрі міста утворився затор.Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Волині у коментарі виданню, Форд їхав від Цуму у напрямку вулиці Шевченка. Ауді рухалося йому назустріч. Дві автівки зіткнулися лоб у лоб. Згідно з попередньою інформацією, постраждали двоє водіїв. На місці працює патрульна поліція Волині.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.
Від удару, у Ford відлетіло заднє колесо. Зі слів очевидців, водій Audi їхав на шаленій швидкості.
Через аварію у центрі міста утворився затор.Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Волині у коментарі виданню, Форд їхав від Цуму у напрямку вулиці Шевченка. Ауді рухалося йому назустріч. Дві автівки зіткнулися лоб у лоб. Згідно з попередньою інформацією, постраждали двоє водіїв. На місці працює патрульна поліція Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 16
скептик
Показати IP
6 Серпня 2018 17:57
щось не чути виття бляхаростурбованих
Патріотка
Показати IP
6 Серпня 2018 17:58
Краще б порегулювали рух, а то руки позакладали і все поліцейські найновіші!
Лучанин
Показати IP
6 Серпня 2018 18:25
Днями їхав у потоці разом з цим ауді. Ну шо сказати, долітався, молодець. Але крище б ти стовба знайшов, ніж чужу машину!
Макс до Лучанин
Показати IP
6 Серпня 2018 22:01
Був свідком цієї аварії , нема, що казати. Один в нетверезому стані ,а другий забув , що таке ПДР . Ну нічого мають те , що хотіли. Радує те , що все добре завершилось і всі живі!!!Права в таких водіїв позабирати!!!!
Чвартек до Макс
Показати IP
7 Серпня 2018 01:08
Хто порушив ПДР? Як саме? І хтож був на підпитку??
111
Показати IP
6 Серпня 2018 18:40
А чому це не євробляхі странно
Лучанка до 111
Показати IP
6 Серпня 2018 21:58
Тому що наявність мозку євробляхами не регулюється)
Вася
Показати IP
6 Серпня 2018 20:56
Аудівод, неадекват, літав як чорт
ігор
Показати IP
6 Серпня 2018 22:45
пишуть що аварія лоб в лоб, а у фода чомусь передок цілий, а задок побитий
Правдоруб
Показати IP
6 Серпня 2018 23:09
Дивно!!! при лобовому зіткненні у Форда розбита задня частина кузова)))
Люди
Показати IP
7 Серпня 2018 12:44
про що ви думаєте - задок форда чи передок передок і тому подібну х..ню, та аварія сталась впритик до зупинки, буквально за метр стояла маршрутка, це могла б бути чергрова страшна трагедія, де постраждали б невинні люди, які просто були на зупинці чи в маршрутці. Там такий звук від удару був, що жах. Явно дебільне летіло на шаленій швидкості. Де поліція врешті решт? Де ті жорсткі міри про які говорили до таках летунів і лихачів? Скільки ще людей має загинути, щоб щось почали робити?
Джек
Показати IP
7 Серпня 2018 16:09
Водій ауді винний бо якась баба сказала шо він шалено летів?чи того шо він водій Ауді за 5000$ а не форда за 1000
Не до Джек
Показати IP
7 Серпня 2018 17:03
якась баба сказала, а там була маса очевидців, бо це був час пік, люди їхали і йшли з роботи, це сталось практично на зупинці біля готелю "Україна", "під носом" у міського управління поліції, поряд кафе "Базилік", волинська держтелерадіо компанія, через дорогу драмтеатр, поряд адмінсуд і на жодній з цих установ не було камер відеонагляду, ніде не зафіксовано, як їхали ці машини, що сталось і хто винен?!Чудеса!
Джек до Не
Показати IP
7 Серпня 2018 20:46
Ше може скажи шо цей лапух проплатив шоб стерли відео з камер. ЗАЙЦЕВ прям.
Тічер
Показати IP
7 Серпня 2018 19:37
пишите якийсь брєд тіп на ауді пересік двойну і влупив форда то нічого правда баран очі розуй яке нафіг порушив пдр тіп на форді має хорошу реакцію і встиг вильнунути у праву сторону тому і вийшло що влупив в задок а так булоб лоб в лоб.
Степан Бандера
Показати IP
8 Серпня 2018 03:43
П"яний за кермом апріорі вбивця.
Назвали кількість сну, яка потрібна людям у різному віці
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
23 червня: свята, події, факти. Міжнародний день вдів та Всесвітній день інформаторів
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Франції через рекордну спеку закривають школи та пропонують «кліматичну» відпустку
22 Червня 2026 23:40
22 Червня 2026 23:40
13-й Чілдрен Кінофест оголосив переможців
22 Червня 2026 23:20
22 Червня 2026 23:20
Рекрутинг, військова частина чи «Армія+»: у Міноборони пояснили, як можна повернутися із СЗЧ
22 Червня 2026 23:00
22 Червня 2026 23:00
Назвали регіони-лідери з реєстрацій електромобілів. Волинь – у переліку
22 Червня 2026 22:41
22 Червня 2026 22:41
За кермом автівок та на електросамокаті: за вихідні спіймали 20 п'яних водіїв
22 Червня 2026 22:22
22 Червня 2026 22:22
На Любешівщині попрощалися з Героєм Василем Душенком
22 Червня 2026 22:01
22 Червня 2026 22:01
Білоруська опозиція передала Україні тривожну доповідь: до чого готується Лукашенко
22 Червня 2026 21:42
22 Червня 2026 21:42
Гордість ліцею: випускники з Луцька склали НМТ з математики на 200 балів
22 Червня 2026 21:23
22 Червня 2026 21:23
Завтра Луцьк прощатиметься з Героями Дмитром Лавренчуком та Олександром Горбачем
22 Червня 2026 21:04
22 Червня 2026 21:04













Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.