USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Бабуся попалася на крадіжках у луцькому магазині

20 Серпня 2018 08:44
Впродовж двох місяців пенсіонерка з Луцька регулярно навідувалася в магазин «Щедрий Кошик» на Львівській, 146, а йшла звідти, прихвативши деякі продукти: каву, цукерки тощо. Втім, її спіймали на гарячому, а відеокамери підтвердили, що це не вперше.

Із цього приводу в Луцькому міськрайонному суді Волинської області розглянули кримінальне провадження № 12018030010001283.

Учасники засідання встановили, що жінка здійснювала крадіжки в одному і тому ж магазині та робила це вечірньої пори.

Зокрема обвинувачена 23 березня 2018 року близько 21 20 години, діючи умисно, з корисливих мотивів та керуючись метою таємного викрадення чужого майна, перебуваючи у приміщенні магазину «Щедрий Кошик» (ТзОВ «Вест Рітейл»), що на вулиці Львівській, 146 в Луцьку. Шляхом вільного доступу, вона таємно викрадала продукти харчування із торгових прилавків, зокрема каву, цукерки, кетчуп на загальну суму 403 грн.

Повторила свою «брудну» справу 30 березня 2018 року, коли в період часу з 21 год. 18 хв. по 21 год. 24 хв таємно викрала кілька упаковок кави, цукерки, оливки, шоколадки, насіння, сирки на загальну суму 782 грн.

За наживою пенсіонерка повернулася 3 квітня 2018 року, вкотре поцупила приблизно такі ж товари на загальну суму 410 грн. Окрім того, вона ж, 8 квітня 2018 року знову взялася цупити каву та цукерки на загальну суму 283 грн.

Суду надали докази у вигляді запису з відеокамер. Пенсіонерка визнала та розкаялася й між представником потерпілого уклали угоду про примирення.

Тому суд виніс вирок щодо призначення покарання у вигляді позбавлення волі строком на один рік з випробувальним терміном.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
лучанка Показати IP 20 Серпня 2018 08:49
Бабусю якось легше посадити за крадіжку, ніж депутата. Правда?
Хтось Показати IP 20 Серпня 2018 09:00
Не з хорошого життя вона крала.
Ваня до Хтось Показати IP 20 Серпня 2018 11:36
Не З хорошого, а ДЛЯ хорошого
Вася до Хтось Показати IP 20 Серпня 2018 20:33
Не з хорошого життя, пане, крадуть хліб, крупу, олію, ковбасу... Продукти харчування, одним словом. Але ж не каву з цукерками.
лучанин Показати IP 20 Серпня 2018 09:00
І як же бабуля самотужки могла все це пронести ? Не здається, що то цього був причетний персонал магазину?
Олена до лучанин Показати IP 20 Серпня 2018 12:54
Не здається! В мене подруга таку саму стареньку в себе в магазині зловила. В подруги руки трусяться, а пенсіонерці хоч би хни..пофігу, орала, всіх кляла, кидалася речами...Просто внаглу брала і крала, багато і не з дешевих продуктів.
Анонім Показати IP 20 Серпня 2018 09:07
Все життя люди привикли красти, а потім кажуть чому ми погано живем!!! По своім поступкам і маеш!!!
дідусь Показати IP 20 Серпня 2018 09:09
Бабуся була голодна. З добра вона не пішла красти. Посадіть тих, хто краде мільйони.
Ваня до дідусь Показати IP 20 Серпня 2018 11:32
Голодн? Кава для того щоб червячка заморити. От не треба всіх старих автоматично святими робити. Вкрала- значить вкрала. Причому систематично.
Просто Показати IP 20 Серпня 2018 09:18
C**здив мільйон - чистий як ангел. конхфет підгріб - в тюрму, непотріб. Не пропагую крадіжки, але вдумайтесь в законодавство і його застосування.
нострадамус Показати IP 20 Серпня 2018 09:56
А може все-таки це психологія людини: маєш доступ до мільйонів- крадеш мільйони, не маєш, то хоч щось в магазині. Кава і цукерки це не хліб...
лучанка до нострадамус Показати IP 20 Серпня 2018 10:09
за крадіжку у менші суми люди сидять по 3-4 роки на зоні
Петрович Показати IP 20 Серпня 2018 10:21
Якщо бабуся крала з голоду, то би брала не оливки і не цукерки, а сир з ковбасою.
Юра Показати IP 20 Серпня 2018 12:43
а як бабусі жити на пенсію в 1500 грн ? треба ще за квартиру заплатити
Як до Юра Показати IP 20 Серпня 2018 20:09
Моя бабця теж маленьку пенсію має, але не краде!
Мусічка Показати IP 20 Серпня 2018 19:19
То тоді виходить, що усі в кого малі доходи повинні красти? Цілком згідна, що кава , та оливки не є продуктами першої необхідності. і доволі часто люди поважного віку користуються ним в задоволення своїх потреб. Протягуй ножем по своїй одьожці. А у малозабезпечених є субсидії.
Мдааа Показати IP 21 Серпня 2018 07:36
Злиденна пенсія не дозволяє купити пенсіонеру ту ж саму цукерку. А стареньким, як дітям, хочеться солодкого. Не виправдовую крадіжку. Але це сором для влади. Не золото людина пішла красти, а якісь солодощі. Була б достойна пенсія, не думаю, щоб крала.