Четверо військових загинули в результаті обстрілу в зоні ООС
Четверо українських військовослужбовців загинули в результаті обстрілу в зоні операції Об'єднаних сил (ООС) у вівторок, 6 серпня.
Про це на брифінгу сказав речник Міноборони Дмитро Гуцуляк, передають Українські Новини.
Бойовики здійснили два обстріли. Поблизу Богданівки (Донецька область) о 00:45 противник порушив перемир’я і близько години обстрілював українські позиції з БМП, гранатометів, кулеметів і стрілецької зброї. О 10:20 бойовики здійснили обстріл з гранатометів позицій у Павлополі (Донецька область).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це на брифінгу сказав речник Міноборони Дмитро Гуцуляк, передають Українські Новини.
Бойовики здійснили два обстріли. Поблизу Богданівки (Донецька область) о 00:45 противник порушив перемир’я і близько години обстрілював українські позиції з БМП, гранатометів, кулеметів і стрілецької зброї. О 10:20 бойовики здійснили обстріл з гранатометів позицій у Павлополі (Донецька область).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Тіло знайшли у каналізаційному люку: деталі надзвичайної події на вулиці Федорова в Луцьку
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
1,68 проміле: у Луцьку патрульні зупинили п'яного водія
Сьогодні 18:14
Сьогодні 18:14
Відійшов у вічність колишній міський голова Ковеля
Сьогодні 17:55
Сьогодні 17:55
Волинян попереджають про екстремальну спеку
Сьогодні 17:23
Сьогодні 17:23
Пішов з життя відомий український режисер Бата Недич
Сьогодні 16:51
Сьогодні 16:51
На Харківщині загинув лучанин Олександр Радивонік
Сьогодні 16:34
Сьогодні 16:34
