USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Чоловіка, тіло якого знайшли у лісі на Волині, вбив священник, – ЗМІ

30 Квітня 2020 18:44
53-річного чоловіка, тіло якого знайшли у лісовому масиві поблизу села Мельники Шацького району, задушив настоятель Свято-Аннівського храму УПЦ (МП) Петро Границький.

Це повідомляє ІА ВолиньPost, посилаючись на власні джерела.

Нагадаємо, ввечері 28 квітня у лісовому масиві поблизу села Мельники Шацького району виявили тіло 53-річного жителя цього ж району з ознаками насильницької смерті.

Менш ніж за добу слідчі слідчого управління, оперативники обласного управління карного розшуку та місцеві поліцейські встановили особу зловмисника. Ним виявився несудимий 49-річний житель сусіднього села. Його затримали у порядку ст. 208 КПК України.

Як повідомляють джерела видання, 27 квітня у священника був день народження. Трагедія ж сталася 28 квітня у результаті конфлікту, що виник під час розпивання алкоголю. Ймовірно, у лісі чоловік і відзначав особисте свято.

Відомо, що священнику вже обрали запобіжний захід. Його взяли під варту на 60 днів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Хм Показати IP 30 Квітня 2020 20:21
Це не священник, це сатана!!! Це дуже негативна людина. За ним тюрма плаче вже давно. Пянюга, барига і хуліган! Шкода жінку і доньку, тепер мабуть в жінки трохи стане менше гонору, не йде матушка, а пише, крізь губу здоровається зі своїми колегами. А сама вона працює старшою медсестрою санаторію Лісова пісня.
J Показати IP 30 Квітня 2020 21:19
Цілуйте руки попам дальше...
Ніна Показати IP 30 Квітня 2020 22:48
Він давно не піп, УПЦ очистилвсь.
1 до Ніна Показати IP 30 Квітня 2020 23:17
Вже немає УПЦ, - вони є єпархіями РПЦ в Україні.
До 1 Показати IP 1 Травня 2020 03:13
Вже немає України - є колонія США?
1 до До 1 Показати IP 1 Травня 2020 17:47
Помрій, дураха.
Да до До 1 Показати IP 1 Травня 2020 17:48
Да, правда вона така. По суті тобі сказати немає що, от і несеш брєд.В Україні немає УПЦ МП, є РПЦ.
Сам Показати IP 1 Травня 2020 09:47
Батюшки всі алкоголіки і це всі знають,але чому руки облизують ??????. БО САМІ ТАКІ
Я до Сам Показати IP 1 Травня 2020 18:28
Сам ти мабуть алкаш.
Салам Показати IP 1 Травня 2020 16:38
Трішки піздьож.
Віталій Показати IP 1 Травня 2020 17:29
Всім привіт.Читаю ваші коментарі особливо перший це жах.Навіщо писати на людину різню фігню як його вина ще недоказана,можливо ви маєте особисту неприязнь до батюшки,то це ваші проблеми не займайтеся дурницями народ Бог один і він все бачить.На мою думку ,,Янгол Божий,, не міг вбити людини.Так згідний по пиці дав він неодному але не за просто так.Задумайтеся люди посадять невину людину не пишіть дурниць.
? до Віталій Показати IP 1 Травня 2020 17:50
Батюшка дав по пиці не одному ? Щось тут не те. Поясніть, а то щось зовсім дурня получається.
Таліб Показати IP 2 Травня 2020 09:01
На зоні будуть свої прихожани,не пропаде батюшка)))
Анонім Показати IP 3 Травня 2020 08:06
Ця людина не є священник.Він був знятий з сану. Тому не потрібно гнати на УПЦ, тим більше ця інформація не є підтверджена