USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

ДТП у Луцьку: від зіткнення BMW на «бляхах» викинуло на узбіччя

7 Квітня 2020 18:59
На перехресті вулиць Чернишевського та Ковельської у Луцьку трапилась аварія.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

ДТП сталась близько 19 години 7 квітня.

За словами очевидців зіткнулись Renault Kangoo та BMW на іноземній реєстрації. Від зіткнення одну з автівок викинуло на узбіччя. Вона врізалась у металеву огорожу та виїхала на тротуар.

Автомобілі отримали значні механічні пошкодження. Чи є постраждалі у ДТП наразі невідомо.



За попередньою інформацією, водій BMW перевищив швидкість

Деталі – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
..... Показати IP 7 Квітня 2020 19:03
клоун мажорний
Джек до ..... Показати IP 9 Квітня 2020 10:43
Мажор на тачці за 10тис?я понімаю заздрість заздрістю,але хоч би в тему
Дівчинка Показати IP 7 Квітня 2020 19:17
Чому у Вас все бляхи? Невже не ясно що це щойно пригнана машина а транзитних номерх?
111 до Дівчинка Показати IP 7 Квітня 2020 19:50
Де розмитнення? При розмитненні на фірму, на авто видають червоні тимчасові номера.
Ввв до 111 Показати IP 8 Квітня 2020 14:05
При розмитнені не обовязково видають червоні номера... В митну декларацію вписуються номера на яких авто заїхало в Україну...
Джек до 111 Показати IP 9 Квітня 2020 10:45
Транзитні номера видаються при виписанні договору купівлі - продажу з фірми,особі на яку режєструється. А до того,вона на бляхах ,на яких приіхала!УМНІК!
253 до Дівчинка Показати IP 7 Квітня 2020 19:52
там була бита, списали, пів світу везли, до купи довго ліпили щоб знову розбити зі всіх сторін)))
Тракторист Показати IP 7 Квітня 2020 19:17
Здалеку їхав, видать приустав холоп.
33 Показати IP 7 Квітня 2020 19:44
Бмв вхлам, вафлі з кремом
Лучанин Показати IP 7 Квітня 2020 19:52
І все-таки авто з Америки - г*авно (консервна бляшка). При зіткненні з вантажівкою з неї б нічого взагалі б не залишилось.
USA до Лучанин Показати IP 8 Квітня 2020 00:02
Можу навіть поспорити що є багато «+» в автомобілів з США. А основне то це ціна, дешевше в рази. Те що вона припливає вдарена то це все фігня. Сам особисто мав такий автомобіль. Дуже задоволений. Продав. І ще буду купувати.
253 до USA Показати IP 8 Квітня 2020 09:34
А коли продавав то розповідав що не бита не фарбована?)))
Народна прокуратура Показати IP 7 Квітня 2020 19:56
До Дівчинка. Ага, з Америки транзитом.
Гога Показати IP 7 Квітня 2020 20:01
Штунди на нюхалися !!!
Ірина Показати IP 7 Квітня 2020 20:02
Поставили світлофор-кількість дтп не зменшилася,зате на виїзді з Чернишевського весь час корок...
МОДЕРАТОР Показати IP 7 Квітня 2020 20:47
бувби жигуль на укрномерах убились би нах......
Вася до МОДЕРАТОР Показати IP 7 Квітня 2020 23:28
Жигуль такої швидкості фізично не розвиває
гаджо Показати IP 8 Квітня 2020 11:12
Водій був бухій 100% інфа, звати Влад!
Бадьо Показати IP 8 Квітня 2020 17:23
З тьолкокою їхав. Хотів понтанутись. А якби когось забив? Потрібна тюрма за ДТП.
123 до Бадьо Показати IP 8 Квітня 2020 20:39
Ви там були? Бачили? Чи це лише висновки по фото? Не зарікайтесь і ви так "понтанутись"....
Дмитро Показати IP 8 Квітня 2020 20:46
Ту машину нещодавно купили, вона розмитнена, вже зроблено сертифікат, але із-за карантину не поставлена на облік А не на бляхах!!!!!
Добродій Показати IP 8 Квітня 2020 20:55
Гаджо,ти гад брехливий,цей водій БМВ не був п'яний так як я виїзжав на місце дтп.
Лілія Показати IP 8 Квітня 2020 22:25
Був бухий...при всіх робили тест...і показало, що бухий
Джек Показати IP 9 Квітня 2020 10:46
Які ви всі диб**и. Вам не коронавірус треба,а просто атомну бомбу!