Джокович переміг Федерера в найдовшому фіналі Wimbledon в історії

15 Липня 2019 07:20
Перша ракетка світу Новак Джокович вп’яте виграв Вімблдон і, як підсумок, завоював 16-й титул Великого шолома.

Про це повідомляє Народна правда.

У фіналі сербський тенісист в прекрасному п’ятисетовому матчі переміг титулованого швейцарця Роджера Федерера, у якого, на даний момент, 20 трофеїв Grand Slam і 8 перемог на Вімблдоні. Також додамо, що в іспанця Рафаеля Надаля зараз 18 титулів Великого шолома.

Вімблдон. Фінал

Новак Джокович (Сербія) – Роджер Федерер (Швейцарія) – 3:2 (7:6 (5), 1:6, 7:6 (4), 4:6, 13:12 (3))

Матч вийшов дуже видовищним. У вирішальному сеті Джокович вів 4:2 і подавав, але Федерер зміг зробити брейк. У підсумку гра затягнулася. За рахунку 7:7 Роджер знову зробив брейк і подавав. Швейцарець вів на своїй подачі 40:15, але не реалізував два чемпіоншіппоінта. У підсумку гра затягнулася до 12:12 і все вирішувалося на тай-брейку, де переміг Новак з рахунком 7:3. Так вийшло, що в цьому матчі Джокович всі три сети виграв на тай-брейку.

Додамо, що Джокович виграв у Федерера всі три очних фінали Вімблдону (2014 року, 2015-го, 2019).

Раніше Джокович і Федерер зіграли три п’ятисетовому поєдинки, і всі виграв серб.

Матч Джокович – Федерер тривав 4 години 55 хвилин і став найтривалішим фіналом Вімблдону.

Українська тенісистка Дар’я Снігур тріумфально виграла юніорський Вімблдон.

Румунка Сімона Халеп стала чемпіонкою Вімблдону.