USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Ексфутболіст родом з Луцька Тимощук вивіз до Росії ікон на 10 млн євро та співпрацював із «ДНР»

2 Листопада 2021 21:57
Ексфутболіст збірної України родом з Луцька Анатолій Тимощук вивіз з України колекцію ікон на суму близько 10 мільйонів євро.

Про це APnews повідомляє із посиланням на заяву колишньої дружини Тимощука Надії Навроцької в інтерв’ю «FanDay».

За її словами, Тимощук називав зібрану колекцію ікон «українським надбанням», що не завадило йому вивезти це надбання з України. Також вона заявила, що вивезти реліквії футболісту вдалося лише через те, що на кордоні все вирішують «бабки та рішали».

«Контрабандою в особливо великому розмірі, близько 10 мільйонів євро, Тимощук їх вивіз до Росії. Він колись розповідав, що це українське надбання і таке інше. Але вивіз їх до Росії, і вони перебувають у підвалі його квартири на Хрестівському острові. Це були наші ікони, але, по суті, не можна вивозити такі цінності з України. Але Тимощуку можна – чому немає? В Україні, якщо є бабки і «вирішили» за спиною, то можна все», – заявила Навроцька.

Також ексдружина спортсмена заявила, що таким чином колишній капітан «Шахтаря» зміг вивезти їхнє майно з Донецька. Мало того, Тимощук нібито навіть одержав грамоту від так званого «уряду ДНР».

«А з Донецька теж Тимощук вивіз через свої зв’язки наше майно, все, що міг, до Росії. А чому б і ні? У перші роки війни Тимощук отримав навіть якусь грамоту від керівництва ДНР», – стверджує Навроцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Andrij Показати IP 2 Листопада 2021 23:01
Да конечно, ничего святого у Толика…. Огорчил очень….
Олег до Andrij Показати IP 3 Листопада 2021 02:50
А Ви знаєте, як було насправді, щоб робити висновки? Це лише розповіла екс-дружина.
А ще що зробив? Показати IP 2 Листопада 2021 23:06
Тимощук звісно не святий, але ця страшненька жіночка після розлучення стільки бруду наговорила, що не дуже в ці всі історії і віриться, зі сторони схоже на ображену жіночку, яку кинули, та і вона сама зізнавалась, що хоче відсудити половину майна, а точніше 5 квартир і велику купу грошей з банкового рухунку, а де ж ти була раніше, як жила разом з таким нелюдом, очі не бачили, що вибирала? Розлучитись і не втратити гідність теж треба вміти
ABC Показати IP 2 Листопада 2021 23:22
Немає страшніше істоти, ніж ображена баба. Я би не здивувався, навіть якби вона сказала, що Тимощук вдягав костюм Ку-Клукс-Клана та кричав "Хайль, Гітлер!".
123 Показати IP 3 Листопада 2021 00:02
Від таких жінок як ця його колишня, треба втікати. А шо, гроші закінчились, Толя кинув її, і все, він бандит. А ні… соси тепер пальці, або чужі бени) виходу більше немає.
Луцьк Показати IP 3 Листопада 2021 00:04
Це ще раніше була така інформація!!! Тут ще днр ще щось приплітають, враг народа, чесно кажучи чув дзвін, не знаю де він!!!
777 Показати IP 3 Листопада 2021 01:00
Да конечно,нашли надежный источник,бабу брошеную.....А от Путина грамоты нет у него?
ооо Показати IP 3 Листопада 2021 07:37
Жена обиженка
Савік Показати IP 3 Листопада 2021 07:39
Колишнім не треба віріті. Толік кубок в Луцьк привіз. Та й за його рахунок живе та брудом поливае.
Шарій Показати IP 3 Листопада 2021 07:45
Тимошлюх
Ау Показати IP 3 Листопада 2021 08:03
Заробітчанин хрєнов
Леонід Показати IP 3 Листопада 2021 08:38
Якщо завжди вірити в те, що кажуть екс дружини про своїх бувших чоловіків, та й ще на стадії судової тяганини- фільми жахів нам будуть видаватись мультиками для діток.
Анонім до Леонід Показати IP 3 Листопада 2021 09:53
Він в Раші. НЕ в Монако, не в Україні, не в Казахстані, а в Раші. з колорадською стрічкою покладає гвоздички .
Л. Берія Показати IP 3 Листопада 2021 09:07
А ще він працював на японську розвідку.
Лучанка Показати IP 3 Листопада 2021 09:23
"Заявку" подала не тільки на нерухоме майно, але і на "культурні цінності"... Не могла зберегти шлюб (бо це важка праця ПОДРУЖЖЯ!), а тепер веде себе, як остання базарна хабалка!!!))
Анонім Показати IP 3 Листопада 2021 09:51
До чого тут його бувша дружина? Він в Росії живе, якшається з усіма кримнашами. Карочє - це Толік-Лорак - тільки без спідниці.
Анонім Показати IP 3 Листопада 2021 12:13
Толік Повалій. Спорт внє палітікі
Дід Показати IP 3 Листопада 2021 14:17
Де була б ця Навроцька зараз і що мала б, якби не Толік??? Зараз живе в гарному будинку в Німеччині, не бідує і розказує.
Охо Показати IP 3 Листопада 2021 14:21
Живе ця жіночка за кордоном в класних умовах, а якщо так вболіває і любить батьківщину, про втрачені культурні цінності розповідає, про днр і т.д., то хай збирає речі і приїжджає в Луцьк рідний. Чи не Тимощук часом її всім забезпечив?
123445 Показати IP 3 Листопада 2021 18:34
Не знає як ще нагадити. Толіку співчуваю що з такою жив