USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

«Гірше вже бути не може»: Зеленський зробив тривожну заяву про нестачу Patriot

15 Квітня 2026 13:43
Президент Володимир Зеленський заявив, що наразі США зосередили свою увагу на війні в Ірані. Це вже позначилося на Україні.

Про це глава держави заявив в інтерв’ю виданню ZDF, пише ТСН.

«Вони постійно контактують з Іраном і не мають часу на Україну», – сказав Зеленський, ймовірно, маючи на увазі американських переговорників Джареда Кушнера та Стіва Віткоффа.

Зі слів президента, «якщо війна триватиме довше, то в України буде менше зброї».

«У нас зараз такий дефіцит, що гірше вже не буде», – сказав Зеленський про ситуацію з Patriot.

Читати ще: Україна під час атак РФ майже місяць не мала чим озброїти винищувачі F-16, – Reuters

До слова, на початку квітня Зеленський висловив стурбованість, що тривала війна США проти Ірану може ще більше підірвати підтримку України з боку Америки. Тоді глава держави заявив, що Київ готується до скорочення постачань критично необхідних ракет ППО Patriot, які необхідні для перехоплення російських балістичних ракет.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Ася Показати IP 15 Квітня 2026 14:04
Треба перестати красти...

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus