USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Іноземців зобов’яжуть здавати біометричні дані для оформлення української візи

11 Червня 2020 08:14
Законопроєкт про необхідність збору біометричних даних у іноземців для оформлення українських віз скоро буде внесений у парламент.

Як повідомили УНІАН у пресслужбі Міністерства закордонних справ України, сьогодні Кабмін підтримав ініціативу МЗС, яка зробить оформлення українських віз для іноземців зручним і сучасним, а також підвищить безпеку подорожуючих.

Зокрема, нововведення дозволять закордонним дипломатичним установам оформлювати українські візи з використанням сучасних цифрових технологій збору біометричної інформації (відцифрованих відбитків пальців рук та відцифрованого образу обличчя).

Також приведення процедури до найкращих світових стандартів дозволить гармонізувати законодавство у міграційній сфері та підвищить зручність і безпеку подорожей іноземців до України. Зміни також оптимізують взаємодію МЗС з іншими державними органами.

При цьому підтримана урядом ініціатива МЗС передбачає внесення змін до закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства». Найближчим часом відповідний проєкт закону буде внесений на розгляд Верховної Ради України.

Наголошується, що МЗС України продовжує працювати над цифровізацією консульських послуг та удосконаленням візових процедур задля безпеки і комфорту подорожуючих.

Сьогодні, 10 червня, Кабінет міністрів України ухвалив проект закону про несення змін до закону «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» щодо подання іноземцями та особами без громадянства біометричних даних для оформлення віз.

Документом передбачено, що для іноземців та осіб без громадянства обов’язково подавати свої біометричні дані під час оформлення віз. Відмова подати свої біометричні дані стає підставою для відмови в наданні візи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Мацкаль Показати IP 11 Червня 2020 08:54
Что-то мне кажется, что в Украину по визе будут въезжать исключительно россияне, а база данных должна служить для доказательства их будущих преступлений.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus