USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Лучанин Дарій Зажицький, якому збирали кошти на лікування, на Chrysler потрапив у ДТП

30 Березня 2021 14:59
Лучанин Дарій Зажицький, якому вся країна збирала кошти на лікування лімфоми, потрапив у Луцьку в ДТП. Наразі юнак перебуває у стані ремісії.

Про це пише «Волинь. правда».

За словами свідків, за кермом білого Chrysler 2015 року був саме лучанин Дарій Зажицький.

Як інформують очевидці, 22-річний водій допустив зіткнення з легковиком Audi 100. Аварія сталася близько 13:30 на проспекті Перемоги.

Читати ще: Куди пішли тисячі доларів, які волиняни збирали на лікування онкохворого лучанина Дарія

Постраждалих немає. На місці працював екіпаж патрульної поліції.

Читати ще: Дарій Зажицький, якому збирали кошти на лікування, втрапив у ДТП на орендованому авто та без посвідчення водія

Нагадаємо, раніше відомі блогери почали говорити про шахрайство Дарія Зажицького, якого побачили на відпочинку в Домінікані. Ще в листопаді хлопець просив допомоги – він збирав 40-50 тисяч доларів на операцію в Туреччині. Наразі невідомо, чи Chrysler належить саме Дарію Зажицькому.
Читати ще: Відповідальність благодійності. Як одна луцька історія змусила багатьох переосмислити збір коштів на допомогу
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Анонім Показати IP 30 Березня 2021 15:11
Бабуся подаруівала.))))))))
* Показати IP 30 Березня 2021 15:19
Якщо ж автівка куплена за гроші, зібрані на лікування, в що я чомусь вірю - то в пацана тупо немає совісті. Навіть під загрозою смертельної хвороби от так нагло плювати в очі тим, хто по декілька гривень скидався на його "порятунок". На тому світі кишень немає, але є репутація на цьому, і нехай не дивується, що на наступне ускладнення хвороби люди йому не допоможуть!
Внук до * Показати IP 30 Березня 2021 16:10
Найгірше не те, як потрачені кошти, а зовсім інше. 1) замість пляжів і коктейлів в Домінікані, можна було б допомогти комусь, хто теж бореться за життя 2) дискредитація всіє системи збору коштів для важкохворих. Дуже нехороша людина, пишу, що відчуваю.
Олександр до Внук Показати IP 30 Березня 2021 18:23
Ця система вже давно себе дискредитувала, і повірте, що понад половину - шахраї
скептик до * Показати IP 30 Березня 2021 20:09
а була хвороба ?
Санчес Показати IP 30 Березня 2021 16:29
Апупеть малой гуляеться,куда смотрят соответствующие органы тут на лицо мелкий шахрай
102 до Санчес Показати IP 30 Березня 2021 16:53
Я хочу доповнити, що тут не незначне шахрайство, я вашу репліку перекладу, а значне у прямому розумінні цього слова шахрайство з метою нажитися та розбагатіти на добровільних пожертвуваннях від милосердних та співчутливих людей.
Київська Бабуля Дарі Показати IP 30 Березня 2021 16:56
Дарій Зажицький - це брехун і аферист. Він збирав мільйони гривень на своє "лікування", а тратив гроші на відпочинок, гульки, дівок, на дорогі ресторани, авто, модні магазини одягу і взуття, на купівлю квартири (кинув на гроші наших рієлторів). Що, Дарію, так не було? Я обманула? В одному банку ти тримав (вже забрав додому) понад 2 мільйони гривень... а ще є Монобанк і ще один відомий банк. Може, Дарію, я не права? Чому не покажеш людям виписку з банку по одній з твоїх карток?
Ого! до Київська Бабуля Дарі Показати IP 30 Березня 2021 19:14
якщо інформація достовірна, було б добре, якби ви написали про це на нашу редакційну пошту. Анонімність гарантуємо!
111 Показати IP 30 Березня 2021 17:03
А цей автомобіль, ви мене вибачте не із дешевих, навіть якщо він привезений як б/у з Польші, Литви чи Германії. Chrysler 2015 року універсал коштує приблизно біля 17000-20000 доларів США.
=5 Показати IP 30 Березня 2021 17:22
Шок...Особисто через Монобанк відправляла йому два платежі,краще на собак ,які живуть у дворі будинку на корм потратила.
Анонім до =5 Показати IP 30 Березня 2021 18:29
лох це судьба
Правда Показати IP 30 Березня 2021 17:30
22 роки.Завидний жених і багатий...
Анонім Показати IP 30 Березня 2021 17:44
Карма?Чому його не знайдуть і не порозмовляють,пояснять,що так робити не можна...попросити,щоб повернув привласненні гроші хворим діткам.
благодійник Показати IP 30 Березня 2021 17:48
Як добре, що я допомагаю лише перевіреним, тим, хто дійсно потребує підтримку! А тим, хто організовує збір коштів настійно рекомендую також контролювати, як їх витратять. Нехай це буде необхідною умовою при зверненні до вас потребуючого. І в разі нецільового використання негайно про це говорити!!!
не лох 42 рочки до благодійник Показати IP 30 Березня 2021 17:57
Правильно робите, правильно кажете.
Анонім до благодійник Показати IP 30 Березня 2021 18:31
Правильно. Люди хочуть допомогти. А допомагають аферистам добре жити.
Анархист Показати IP 30 Березня 2021 18:12
Если уж и помирать, то только так!
Анонім Показати IP 30 Березня 2021 18:25
хлоп замутив бабла, займаючись розводом. просто бiзнес ((
ВолинЯНКА Показати IP 30 Березня 2021 20:22
Дарко, чому твоя бабуля не продала київську квартиру на лікування тобі хворому онуку? Бог тебе покарає, за твою брехню. Разом з твоєю брехливою бабулею.
Dictator до ВолинЯНКА Показати IP 30 Березня 2021 22:57
Атата, бородатий дядько з неба все бачить, і покарає!!!!!! 111
Македонський Показати IP 30 Березня 2021 21:20
Дарій, ти вже з банків вигріб всі гроші? З Монобанку не забув?
Я Показати IP 30 Березня 2021 21:46
Відмудохати кабана треба , як би то цю свиню в місті зустріти)
Я Показати IP 30 Березня 2021 22:14
Тфу, брехливий збльовок
Нострадамус Показати IP 30 Березня 2021 23:35
Найгiрше те, що пiсля таких дарiiв, тi люди, якi дiйсно потребують допомоги, не зможуть отримати...
Alex Показати IP 31 Березня 2021 00:02
FYI: машина здається була взята в оренду, близько 35 євро за добу. Карма)
Джек Показати IP 31 Березня 2021 09:25
Чувак в любий момент може скласти тапки-йому плювати на вашу думку.Дайте пожити людині тих пару років в волю
Бабуся Показати IP 31 Березня 2021 10:39
Даша поверни людям гроші.
Ого Показати IP 31 Березня 2021 14:02
Нічого ви не розумієте. Так це ж фанат фільму "Дастучаться до нєбєс", український спінофф.
Турист Показати IP 31 Березня 2021 15:23
Хай розкаже за Ріксус в Туреччині літом , маю відео! А потім гроші збирав.
Джек до Турист Показати IP 31 Березня 2021 22:35
РіксОс
Рупор до Турист Показати IP 1 Квітня 2021 10:43
То надішліть відео журналістам на редакційну пошту.
Дарт Вейдер Показати IP 31 Березня 2021 23:01
було б добре, якби показали на сайті лице даного "мужика".
Бульба Показати IP 1 Квітня 2021 09:11
Просто пацан к успеху шёл, не получилось, не фартонуло))))))