USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

«Луцьким блогерам глибоко байдуже»: у 19-річного студента – рак 4 стадії

11 Березня 2020 18:37
У 19-річного уродженця міста Курахово Донецької області Семена Цикорського, який навчається у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій у Луцьку, медики діагностували синовіальну саркому м’яких тканин правого плеча з метастазами в легенях четвертої стадії. Хлопець перебуває на лікуванні у КП «Волинський обласний медичний центр онкології» Волинської обласної ради.

Із проханням розмістити статтю про збір коштів на лікування Семен Цикорський звернувся до Інформаційного агентства Волинські Новини.

«Я Семен, мені 19 років. У мене 4 стадія раку. Хворобу виявили 5 березня 2019 року. Мій діагноз звучить як «саркома мягких тканин правого плеча, із пораженням у легенях. Перед операцією я пройшов дві хіміотерапії. 28 травня 2019 року я поїхав в «Інститут Раку», який знаходиться у Києві. 30 травня того ж року мені зробили операцію по видаленню злоякісної пухлини правого плеча, вирізали два лімфовузли. Після операції мене направили до Луцька, де я проходив ще один курс хіміотерапії та променеву терапію», - розповідає про свою біду хлопець.
Після того, як медики повідомили Семену про успішні результати лікування у Луцьку, він пройшов комп’ютерну томограму, яка показала, ніби у молодого чоловіка все добре.

І от коли хлопець вирішив, що страшна хвороба позаду, влаштувався на роботу. Однак, через шість місяців в Семена виявили вузликову тінь розміром до 3 міліметрів у правій легені, яка при попередньому КТ від 2 вересня 2019 року не була визначена.

«Через два місяці, 5 лютого 2020, лікарі сказали повторно зробити компютерну томографію. Виявилось, що, не зважаючи на гарні результати томографії від 12 грудня 2019 року, вже 5 лютого в мене виявили додатковий утвір до 7 міліметрів в нижній долі правої легені, та в лівій до 4 міліметрів. А та, що була попередня, стала вже 5 міліметрів», - ділиться історією хвороби Семен.
Після цього Семена Цикорського направили в Київ за скеруванням.

«Там мені призначили таку ж саму хімію, яку я проходив раніше. За станом на сьогодні, я пройшов лише 1 курс хіміотерапії, і залишився ще один перед загальними аналізами. На це все потрібно 26 тисяч гривень, яких у нас, на жаль, вже немає», - звертається за допомогою до небайдужих волинян юнак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БІЙ ЗА ЖИТТЯ: ВАЖКОХВОРИЙ БОЄЦЬ ММА РОЗПОВІВ ПРО ОДРУЖЕННЯ, КОНФЛІКТ З ЛУЦЬКОЮ БЛОГЕРКОЮ ТА БАЖАННЯ ЖИТИ

Зі слів Семена, за підтримки небайдужих, за добу йому вдалося зібрати 2478 гривень. Залишилось 22 тисячі 500 гривень, на збір яких лишилось лише 5 днів.

«Цінуйте життя, бережіть здоров’я. Гроші та популярність не зроблять вас здоровими. Як ви зрозуміли, у нас в Луцьку є такі «а-ля блогери», які сильно зазнались, і їм глибоко все рівно, хто і чим хворіє, тому що це не їхнє життя. Я і мої друзі звертались за допомогою до відомої луцької блогерки Каті Якимчук, але вона просто проігнорувала ці повідомлення. Водночас, я дякую всім, хто відгукнувся! З вашою допомогою ми справимось!» - насамкінець зазначив онкохворий юнак.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк - 5168 7573 9485 5334.Альфа банк 4102 3212 5045 4831.

Ощадбанк 5167 4901 4461 0962

Отримувач - Цикорський Семен Станіславович
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Голова Показати IP 11 Березня 2020 18:59
Професія блогер? Не смішіть. Не знаю хто така і що робить і знати не хочу.
5 до Голова Показати IP 12 Березня 2020 09:45
"вона просто проігнорувала ці повідомлення" хоча я цю шляпу не перетравлюю, але вона не зобов'язана це робити. З таким же успіхом можна звернутись до Трампа і парафінити його бо йому пофіг.
лучанка Показати IP 11 Березня 2020 19:00
Якщо пишете таку статтю ,то вкажіть номер карти, куди можна перерахувати гроші , а так хто і хотів би допомогти, не знає як.
pattern Показати IP 11 Березня 2020 19:06
Прозвучить, напевно, цинічно, але я не розумію, які претензії до блогерів? Вони забов'язані давати кошти на лікування чи хтось інший забов'язаний? Це їхні гроші, які вони самі заробили, чому вони повинні бути не байдужими і піарити, чи давати свої гроші кожному, хто хворіє? Їхня справа давати комусь гроші чи ні. Маєш гроші - плати. Смішно. Пацана шкода, але претензій до блогерів не розумію.
!!! до pattern Показати IP 11 Березня 2020 21:55
Люди не просили в блогера грошей, а лише посприяти у поширенні інформації для подальшого збору коштів. Так, шахраїв серед прохачів багато. Проте, можна було розібратись. А подібному блогеру просто "по боку"
Олег до pattern Показати IP 11 Березня 2020 23:01
А просто розмістити про збір в себе на сторінці їм слабо???
pattern до Олег Показати IP 12 Березня 2020 02:02
Та не слабО, але вона не забов'язана цього робити, це її вибір і смішно звинувачувати її у цьому. Якшо вона блогер і має аудиторію у декілька мільйонів, то тепер повинна розповсюджувати інформацію про кожного? Чим цей хлопець відрізняється від десятків-сотень, які також серйозно хворі. Мені його шкода, розумію батьків, але вони також повинні розуміти, шо звинувачувати когось - тупість. Це ніби ви пройшли на вулиці повз інваліда, чи просто безхатька і не дали тих декілька гривень, які для вас нічого не значать, а вас потім почали звинувачувати у тому, шо вам пофіг, ви байдужий, безсердечний. Це право людини: допомагати чи ні.
Яр Показати IP 11 Березня 2020 21:04
От вам і блогер... Катруся лише піариться розіграшами авто, а на хворих їй на ср@ти.
Ксеня Показати IP 11 Березня 2020 21:31
Який молоденький симпатичний, давайте допоможемо, подаруємо надію! Борися хлопче,проси Господа зцілити тебе!
О Показати IP 11 Березня 2020 21:40
Напишіть тел. Карток немає, але готові допомогти.
Справедливість до О Показати IP 12 Березня 2020 08:57
Як немає? В кінці статті ж є!
Ну ось же! до О Показати IP 12 Березня 2020 08:57
Реквізити для допомоги: Приватбанк - 5168 7573 9485 5334.Альфа банк 4102 3212 5045 4831. Ощадбанк 5167 4901 4461 0962 Отримувач - Цикорський Семен Станіславович
Aleksandra Показати IP 12 Березня 2020 00:54
Коли така біда , про неї треба не писати а кричати на вісь світ! Да він дорослий хлопець , але він теж чиясь дитина! В нього попереду багато випробувань і багато витрат :( він теж хоче дити і радіти кожному дню, якщо коден з нас кине хоча б по 100 грн, в нього буде шанс на одуження:( будьте мілосердні, від тієї хвороби ніхто не застрохован:( з кожним може такє трапитися, не приведи Господь! На рахунок Каті -блогера, не засуджую її, це її вибір, і її карма. Знаю що ефект бумеранга діє, і не дай Бог щоб їй пришлось коли небудь шукати гроші на лікування комусь з членів родини :( тільки тоді вона зрозуміє в якій ситуації ці дітки, вони в заложниках у смерті, а викуп за життя дуже виликий :( говорю , бо не словах знаю що це, похресниця чоловіка мала рак мозку і вона його поборола, нажаль судинки 5 річної дитини не витримали і вона не дожила тиждень до свого дня народження:( ось така сумна історія, з тих пір я завжди допомогаю таким діткам, бо знаю наскільки цінна кожна копійка, ну не попью цей тиждень кави з подругами, а хлопцю допоможу!
Волинянка Показати IP 12 Березня 2020 05:16
Чому Волинська "блогерка" Катерина Якимчук з м. Луцьк яка майже кожного тижня розігрує iPhone в своєму профілі Instagram який коштує ( приблизно від 20 тис. грн і вище ) і не тільки, а щей дорогий автомобіль або 300 000 тис грн не одного разу на одній із своїх сторінок де багато підписників які 100% переглянуть її розповідь або пост в її профілі НЕ БУЛО ПОСТУ про допомогу на лікування і фінансової допомоги людям які цього потребують!
Істина Показати IP 12 Березня 2020 09:29
1. "Не судіть - і не судимі будете". 2. «Блаженні милостиві, бо вони помилувані будуть» 3. Ісус звернувся до Своїх учнів: «Істинно кажу вам: тяжко буде багатому ввійти в Царство Боже! Ще кажу вам: легше верблюдові пройти крізь голчане вушко, ніж багатому ввійти в Царство Боже».
Марія Показати IP 13 Червня 2021 09:40
Я співчуваю юнаку, алееее чому хтось рішив що блогери мають те що і робити- це лікувати всіх під ряд!