USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Маріуполець у Луцьку поширював ідеї «руского міра»

11 Серпня 2022 12:57
Вимушений переселенець, 55-річний уродженець Маріуполя, проживаючи у Луцьку, публічно підтримував дії держави-агресора, збройних формувань ворога, окупаційних адміністрацій та закликав до співпраці з ними.

Про це повідомила пресслужба Волинської обласної прокуратури.

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури слідчі Управління СБУ в області повідомили йому про підозру у незаконному поводженні зі зброєю та виправдовуванні, визнанні правомірною збройної агресії Російської Федерації проти України й глорифікації її учасників (ч.1 ст. 263, ч.1 ст. 436-2 КК України).

Дописи про це він розміщував у своїх соціальних мережах. У безпосередньому спілкуванні із громадянами також пропагував російські наративи.

За місцем його тимчасового проживання правоохоронці вилучили російську атрибутику, гранату, набої різного калібру та холодну зброю.

Досудове розслідування триває.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Викрито діяльність чоловіка за оперативного супроводу працівників Управління стратегічних розслідувань ДСР Національної поліції України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 11 Серпня 2022 13:30
яке прикре самогубство...
волинянка Показати IP 11 Серпня 2022 13:52
усіх посадити за парти вчити українську мову та історію. Чоловіків на окремий облік
Українка до волинянка Показати IP 11 Серпня 2022 16:56
рано їх української вчити їм буряти повинні показати Руській мір їм нічого ще не дійшло до голови. Вони не розуміють не Цар, Ленін, Сталін, Путін.. винні, а весь рос. народ генетичний мусор колоніальної московської імперії Людожерів разом з Навльним, Пушкіном....
Андрій Показати IP 11 Серпня 2022 14:14
Там половина таких. Якби не балтали на "родном языке", менше проблем було би. Чого ж ти тварь там не чекав своїх асвабадітєлєй??
Волиняка до Андрій Показати IP 12 Серпня 2022 16:39
Та ти що? В селах Запорізької області розмовляють українською. А їх все одно окупували кацапи, мовних тестів не проводивши. Не скажеш, чого?
дрон Показати IP 11 Серпня 2022 14:21
Їх тут багато таких - г**донів продажних. Їх люди прихистили, а вони виконують "завдання". Гнати нах в три шиї!!!
лучани Показати IP 11 Серпня 2022 15:07
відправити його за лінію фронту,
Хз Показати IP 11 Серпня 2022 16:32
Зберігання незаконної зброї/боєприпасів - стаття. Так що є за що закрити
Андрій Показати IP 11 Серпня 2022 18:27
В Україні такої наволочі є ще багато. Вони живуть тут, працюють тут і пиз...ть який "пуцін маладєц, пусть освободіт нас...." Ці пацієнти невиліковні, тільки присипляти.
Михайло Показати IP 11 Серпня 2022 20:15
Відправити падло рити окопи..під наглядом солдата з гарапою..
Лучанка Показати IP 12 Серпня 2022 10:37
На жаль ці "переселенці" ніколи не стануть українцями. Вони тут поки що пересиджують і вичікують. Настане час, і вони активно будуть базікати, що ми "ущемляэм их права". Послухайте тільки їхні розмови в громадських місцях! Вони навіть не стараються говорити українською. Взяли пакет продуктів, поїли і дивляться як вовчуни. Не задоволені - росія матушка вам в поміч!
Мдаа Показати IP 12 Серпня 2022 22:21
Півник москальский не довго кукурікав. Тепер думаю йому глотку в СІЗО прочистять