USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

МОЗ заборонило розголошувати умови закупівлі вакцин від коронавірусу

4 Березня 2021 15:32
Міністерство охорони здоров’я України підписало угоду з британською компанією Crown Agents. Вона передбачає нерозголошення умов закупівлі вакцин від коронавірусу. У разі порушення контракт із виробником може бути розірваний.

Про це повідомила заступниця міністра охорони здоров’я України Світлана Шаталова, пише OBOZREVATEL.

Відповідна умова прописана в наказі МОЗ від 19 лютого, яким було розподілено кількість вакцин по регіонах.

«Забезпечити нерозголошення будь-якої інформації щодо виробників або постачальників, а також ціни на вакцини проти COVID-19. Така вимога обумовлена положенням угоди між Міністерством охорони здоров’я та Crown Agents», – сказала вона.

Нагадаємо станом на 3 березня в Україні проти коронавірусу вакцинували ще 2 680 осіб. Усього з початку кампанії імунізації щеплення отримали вже 9 568 українців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
скептик Показати IP 4 Березня 2021 15:45
на таке нагле порушення прав громадян України не спромігся жоден уряд за 30 років. МОЗ - це що, приватна шарашкіна конторка ?!!!!!!!
та невже? до скептик Показати IP 4 Березня 2021 17:23
73% так не вважає!
скептик до та невже? Показати IP 4 Березня 2021 18:02
у 73% нема чим вважати
73% до скептик Показати IP 5 Березня 2021 14:06
Правильно. Ми згідні.
Нострадамус Показати IP 4 Березня 2021 18:01
Правильно, кiт в мiшку, саме те що треба!
Да уж до Нострадамус Показати IP 5 Березня 2021 14:07
У міністра пальто за 600 000 грн., а ви тут про кота в мішку. Відкати, відкати і ще раз відкати.
Підозрілий Показати IP 4 Березня 2021 18:31
Фейкопандемія передбачає збагачення певних світових кланів,а простим смертним не треба знати скільки це буде коштувати. Мало ще піднялися на масках,антисептиках і рукавичках,все ще попереду...
Ячсм Показати IP 4 Березня 2021 19:15
Ото чиновникі відмиють грошенят для себе! Я платник податів і наповнення бюджету не маю знати скільки коштує вакцина, яка купується на мої гроші. Феноменальна афера !!!
А тобі до Ячсм Показати IP 5 Березня 2021 14:08
А тобі для чого знати розмір відкату ?