USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На 33-му у Луцьку два дні не буде гарячої води

1 Жовтня 2025 09:51
У зв’язку із виконанням робіт із реконструкції насосного обладнання в центральному тепловому пункті на вул. Захисників України, 43-Б у Луцьку, роботу ЦТП припинено на дві доби.

Про це повідомляє «Луцьктепло».

У тепловому пункті виконують роботи із заміни застарілого насосного обладнання на нове енергоефективне, надане підприємству через Проєкт енергетичної безпеки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID ПЕБ).

Через зупинку теплового пункту, послугу з постачання гарячої води призупинено для споживачів житлових будинків на вул. Захисників України, 37, 39, 41, 43, 45, 47, вул. Кравчука, 2, 4, 8, 10, 12, просп. Соборності, 4.

Читати ще: У Луцьку 9 будинків залишилося без гарячої води через витік на мережі

Очікуваний термін відновлення послуги для усіх споживачів – ранок 3 жовтня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus