На мосту в Луцьку через ДТП – затор
Дорожньо-транспортна пригода за участю автомобілів Opel та ВАЗ сталася близько 9:15 на мосту на проспекті Перемоги.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.
Зі слів свідків аварії, водій ВАЗа, не дотримавшись безпечної дистанції, в’їхав у Opel Insignia. У результаті зіткнення обидві автівки отримали незначні механічні ушкодження. Зокрема, у ВАЗа «посипалось» лобове скло, а в Opel – вм’ятини на задній частині транспортного засобу.
Очевидці аварії припускають, що ДТП трапилась через величезну транспортну завантаженість проїжджої частини на проспекті Перемоги, як часто трапляється у ранкову пору доби.
На щастя, в ДТП ніхто не постраждав.
Наразі учасники дорожньо-транспортної пригоди ведуть перемовини між собою, ймовірно, в очікуванні на поліцію.
Внаслідок ДТП рух через міст дещо ускладнений.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.
Зі слів свідків аварії, водій ВАЗа, не дотримавшись безпечної дистанції, в’їхав у Opel Insignia. У результаті зіткнення обидві автівки отримали незначні механічні ушкодження. Зокрема, у ВАЗа «посипалось» лобове скло, а в Opel – вм’ятини на задній частині транспортного засобу.
Очевидці аварії припускають, що ДТП трапилась через величезну транспортну завантаженість проїжджої частини на проспекті Перемоги, як часто трапляється у ранкову пору доби.
На щастя, в ДТП ніхто не постраждав.
Наразі учасники дорожньо-транспортної пригоди ведуть перемовини між собою, ймовірно, в очікуванні на поліцію.
Внаслідок ДТП рух через міст дещо ускладнений.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Іван
Показати IP
19 Червня 2019 14:18
Подібні ДТП стають масовими через те, що зростає число нюхачів задниць. Вважаючи себе суперводіями і думаючи, що володіють миттевою реакцією, окремі убогі розумом при любій швидкості тримають вкрай малу дистанцію - 2-3 метри, при цьому певне отримують задоволення від того, що заставляють психічно нормальних водіїв ТЗ, які рухаються попереду, нервувати. З власного досвіду знаю, що відірватись від такого недоумка важко. Так що головна причина таких ексцесів не напружений трафік, а розруха в голові,
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11
Лучани – проти зміни графіків руху тролейбусів. У ЛПЕ пояснили, чому виникають затримки
Сьогодні 10:38
Сьогодні 10:38
Повідомили про загибель військового з Волині Олега Москалюка
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
Аномальна спека в Європі: вже десятки загиблих, – CNN
Сьогодні 09:33
Сьогодні 09:33
У Луцьку на Соборності горіло відділення «ПриватБанку»
Сьогодні 09:17
Сьогодні 09:17



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.