USD 39.40 39.74
  • USD 39.40 39.74
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

На перехресті у Луцьку зіткнулися три авто. Оновлено

25 Жовтня 2019 10:40
Сьогодні, 25 жовтня, на перехресті вулиць Набережна і Яровиця у Луцьку зіткнулися три автомобілі.

Зі слів очевидців, автомобіль Hyundai зупинився перед світлофором.

Позаду нього водій Volkswagen не дотримався безпечної дистанції і в’їхав у задню частину Hyundai.

Тим часом у Volkswagen врізалася Skoda.

За попередньою інформацією, в одному з авто перебували військовослужбовці.

Наразі на місці ДТП працює патрульна поліція Волині, постраждалих немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
911 Показати IP 25 Жовтня 2019 10:17
Так видно що швидкість всіх була 50км-на годину. Дефакто
Retro до 911 Показати IP 25 Жовтня 2019 15:07
Швидше всього - "ДЕ_ЮРЕ"
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2019 10:20
Це ще зими не було,що в головах тих водіїв...
119 Показати IP 25 Жовтня 2019 11:25
Ото результат, що права куплені за шматок сала! Він зупинився на світлофорі де? метрів 30 за стоп-лінією? Ану водії експерти, правильно зробив?
911 до 119 Показати IP 25 Жовтня 2019 11:52
правильно. перед тобою багато машин, ти проїхав світлофор і стоп лінію на свій зелений але передні машини чомусь притормозили. загорівся червоний, передні машини проїхали а ти бачиш, що авто праворуч вже почали рух і завершити маневр вже не вспіваєш. твої дії? їхати далі а потім кричати що тобі не дали завершити маневр?
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2019 11:40
"Зі слів очевидців, автомобіль Hyundai зупинився перед світлофором" :D На секундочку світлофор на даній ділянці знаходиться позаду автомобіля "Хюндай" метрів так 20-25. Тобто він проїхав світлофор на "мигаючий зелений" або "жовтий" , а потім вирішив зупинитись ?
123 до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2019 11:58
він міг проїхати його на свій зелений але зупинитися через авто які їхали перед ним і чомусь пригальмували не давши йому завершити маневр. на цьому спуску таке буває досить часто. я вчора стояв другим за фурою, поки вона набрала швидкість в кінці перехрестя я вже прїзджав на жовтий лівий світлофор. а позаду їхало ще 5 машин
123 до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2019 12:00
+авто які їхали на спуск могли почати рух не дававши завершити цим машинам маневр, від чого водій першого авто загальмував, тоді як два вагона позаду набирали швидкість щоб проскочити
Andrew до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2019 12:01
Став на світлофорі, тобі в'їхали в сраку, от і прохав ще тих 30м.
Точно до Andrew Показати IP 25 Жовтня 2019 12:35
Ага, а інші теж за компанію, щоб не сумно було.
Dexter Показати IP 25 Жовтня 2019 11:52
Всі три машини напевно їхали на жовтий сигнал світолофора, але перший " ВОДІЙ" коли побачив з лівої сторони червоний сигнал вирішив зупинитись. От якби знав правила нічого такого не вийшло би!
777777 Показати IP 25 Жовтня 2019 14:10
Світлофор ой як далеко позаду шкоди
Хрен собачий Показати IP 25 Жовтня 2019 20:08
За кермом олені, олені Не бриті і не голені.
Мен Показати IP 25 Жовтня 2019 22:23
Водій хюндай хотів розвернутись після світлофора.Зупинився і включив лівий поворот.Водій фольца зупинився перед ним .Його таранить 'сплячий'водій шкоди.Фольц котиться в хюндай.Подивіться на пошкодження.У хюндая тільки подряпина.
Любитель фауни Показати IP 31 Жовтня 2019 21:49
в хундаі були олені а не військові