USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Луцьку базарники Центрального ринку влаштували штовханину з поліцією

12 Червня 2020 18:08
На Центральному ринку Луцька муніципальна варта намагається знести конструкції. Відбувається штовханина між людьми та поліцією.

Про це повідомляє кореспондент Інформаційного агентства Волинські Новини з місця події.

У міській раді прийняли рішення про демонтаж 11 тимчасових споруд на вулиці Замковій, розміщених з правої частини ринку над дорогою та два накриття.

Департамент муніципальної варти вже взявся його виконувати. Це спровокувало сутички з підприємцями. На місці працюють поліцейські. Люди почали штовхатися з ними. На даху – невідомі люди. Вони заважають крану причепити гачок до тимчасових споруд, щоб їх демонтувати.
Один із кранів згорнули і він під‘їхав до іншого контейнера. Щоправда, його поки не розгортають.
Вантажівки та крани згортаються та їдуть з ринку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Знаюя Показати IP 12 Червня 2020 18:15
Сьогодні їхав уперше за карантин тудою... Так розвиднівся Замок, що не кажіть! Аж очам незвично. Скільки десятиліть була та убогість(((
Нунезнаю до Знаюя Показати IP 12 Червня 2020 20:55
Мабуть тоді треба знести більшу половину Луцька щоб замок було добре видно з усіх в'їздів до міста.
просто людина до Нунезнаю Показати IP 12 Червня 2020 22:14
Мабуть не довго думали,перш ніж писати...а варто думати (коли є чим).
Точно знаю до Нунезнаю Показати IP 14 Червня 2020 01:29
За грати всю базарну мафію з конфіскацією і ринок знести. Коли вже буде порядок?
Лучанин до Знаюя Показати IP 15 Червня 2020 08:13
Коментар із розряду "шито білими нитками".
Пп Показати IP 12 Червня 2020 19:34
Задрали галімі бариги,,.розвели шанхай....
Анонім Показати IP 12 Червня 2020 19:45
То ж писали що "протистояння вичерпане".
Анонім Показати IP 12 Червня 2020 20:04
Поштрафувати за відсутність масок. Половина як-небуть лазить. Потім по 100 хворих на день фіксувати будуть
Hello до Анонім Показати IP 12 Червня 2020 22:41
Напевно на жодного штраф за відсутність маски вони не склали. Це ж день, не видно.
Алла Показати IP 12 Червня 2020 20:07
А тепер не убогість? Може цивілізація?
Злюка до Алла Показати IP 14 Червня 2020 01:31
Базарна мафія, за грати йди
Лучанин. Показати IP 12 Червня 2020 20:28
Не так просто знести перепродажників секонд-хенду. Вриваються першими при відкритті секонд хенду, змітають в кучи взуття,особливо кросівки потім вибирають краще і вже несуть на базар перепродувати.І якщо в секонд хенду заплатить за вагу пари кросівок 150 грн. то вже на базарі продає за 400-500 грн.за пару.Такий бізнес спкулянтский.
хехъ до Лучанин. Показати IP 13 Червня 2020 05:15
банки не на валютних спекуляціях гріються?
Лучанин до Лучанин. Показати IP 15 Червня 2020 08:15
Будь який бізнес, який заснований на торгівлі фактично являється спекулятивними, бо в одному місці купується дешевше, а в іншому продається дорожче і при цьому немає процесу виробництва.
Іван Показати IP 13 Червня 2020 06:41
Розігнати всіх і зробити аквапарк
555 Показати IP 13 Червня 2020 11:13
Вже перейшли б на новий ринок і працювали ,а не цирк продовжують
Просто Лучанин Показати IP 13 Червня 2020 12:22
Який смисл чинити опір, якщо все рівно знесуть. Лише відтягування часу, марнування своїх та чужих сил. Якщо влада вже вирішила знести, то знесе. Я вдосталь надивився на ці наглі пики продавців на базарі, і без ніякого сумніву можу погодитись з тим, що буде краще, коли те кодло перенесеться десь на окраїну. Постійні затори, сморід, бруд, аварії, постійно недовольні бабки лазять туди сюди
Лучанин до Просто Лучанин Показати IP 15 Червня 2020 08:17
1. "постійно недовольні бабки лазять туди сюди " - цими словами ви описали себе. 2. "Я вдосталь надивився на ці наглі пики продавців на базарі" - виходить ви постійний відвідувач базару чи може, навіть, один із базарників але тільки невдаха?
Читач Показати IP 14 Червня 2020 10:56
Не буде базару - нікому той Замок буде не треба.
Леся Показати IP 15 Червня 2020 08:38
Базарне б** ло, контейнери під зніс прапорами прикрасили, а наклейки про демонтаж на своїх контейнерах переклеяли на електроопори, дорожні знаки... все як і казали, що вони скоріше місто рознесуть чим ринок звільнять.