USD 39.80 40.20
  • USD 39.80 40.20
  • EUR 39.93 40.20
  • PLN 9.86 10.00

На Волині підприємиця вирила ставок на власній ділянці, що призначена для будівництва: як її покарали

19 Листопада 2023 23:37
17 тисяч гривень штрафу отримала волинська підприємиця, яка вирила ставок на власній ділянці. Волинянка не мала для цього відповідного дозволу, адже призначення ділянки – під будівництво.

Про це стало відомо з вироку Локачинського районного суду.

Як ідеться у матеріалах справи, уродженка села Дорогиничі Локачинського району Руслана Д., яка є фізичною особою-підприємцем, має у власності земельну ділянку площею 0,1500 га. Її цільове призначення – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Читати ще: На Волині вчителька без дозволів викопала ставок на власній ділянці: суд її оштрафував

Однак, не змінивши цільового призначення ділянки та не отримавши спеціального дозволу, в липні минулого року за допомогою техніки жінка облаштувала на ній штучну водойму 12 на 15 метрів. Своїми діями Руслана Д. вчинила кримінальний проступок, передбачений ч. 1 ст. 254 КК України.

Вона визнала свою вину, тож суд оштрафував її на 17 тисяч гривень.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ

Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Я)) Показати IP 20 Листопада 2023 00:10
Наша поліція нас береже))))
Радувець Ларіса Показати IP 20 Листопада 2023 11:33
12 на 15 метрів!!!! Ті в пагонах зовсім подуріли??? Людину травити і показники робити? На Світязі в заповіднику маєтки поробили і нічого,та тут резонансний злочин??
Норма Показати IP 20 Листопада 2023 12:36
Будівельними нормами передбачено при індивідуальній забудові влаштування плавального басейну ! Колишні МЄнти, а теперішні ПОнти просто вирішили наїхати на забудовницю !
Віктор Показати IP 20 Листопада 2023 12:47
Якраз це найдешевший спосіб .Якби вона оформлювала у хапуг , які відають дозволами , це вийшло б дорожче , а тут 17000 , і користуйся .Двічі за один проступок не карають . Вчиться .
Лучанин Показати IP 20 Листопада 2023 13:37
Ви би текст вироку виклали для ознакомления,тодi б кожен змiгби не гадати,а зробити бiльш правильний Висновок для себе. "Тобто можна всiх штрафувати за зробленi водойми (для краси,для купания,як резервуар запасу води )? Чи як?
Ігор Показати IP 20 Листопада 2023 15:51
В нас на Волині всі копають ставки і розводять рибу. Потім продають. То що всіх штрафувати?
Otto Laringolog Показати IP 20 Листопада 2023 20:37
Побудувала ставок на ділянці під будівництво
Х Показати IP 21 Листопада 2023 16:27
У Луцьку по відродження була алея слави ветиранам Афгану,кіевські чорти мажори через київ купили ту алею,та будують там торговий центр
Ігор Показати IP 21 Листопада 2023 22:08
Якась маячня ,під такий соус крім будувати то і нічого неможна,не садити дерева,кущі,копати кирницю, викопати собіиознрце ,еко пруд хіба не можна.