USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

На Волині попрощалися з військовим Дем'яном Мельничуком

25 Квітня 2025 09:33
У селі Копачівка попрощалися з передчасно померлим захисником України Мельничуком Дем'яном Миколайовичем, 1990 р.н., учасником бойових дій під час АТО та після 2022 року.

Біля Стіни пам'яті відбулася громадська панахида. Провести нашого захисника-Героя в останню дорогу прийшло чимало односельчан. Копачівський сільський голова Олександр Совтис розповів про захисника, який ріс по сусідству з ним.

Відспівали Захисника в храмі Св. Іллі та з військовими почестями похоронили на місцевому кладовищі.

Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним. Вічна і світла пам’ять!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus