USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Надія Савченко та її сестра попалися на використанні підроблених COVID-сертифікатів, – ЗМІ

22 Жовтня 2021 10:38
Колишня народна обраниця Надія Савченко та її сестра Віра попалися на використанні підроблених COVID-сертифікатів.

Про це повідомляє «Сегодня», посилаючись на джерела в МВС.

Вони не затримані. За інформацією ЗМІ, екснардепка намагалася повернутися в Україну за фейковим документом.

Як повідомили в пресслужбі поліції, працівники Державної прикордонної служби в аеропорту «Бориспіль» виявили у двох жінок підроблені сертифікати вакцинації проти COVID-19. У повідомленні правоохоронців наголошується, що одна з фігуранток – колишня народна депутатка, але її ім’я не називається.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України (Підроблення документів). Вилучені документи направлені на проведення необхідних експертиз.

Найближчим часом буде прийняте рішення про оголошення підозри фігуранткам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Народна прокуратура Показати IP 22 Жовтня 2021 10:45
Герой України, на секундочку!
Анонім Показати IP 22 Жовтня 2021 10:53
Сестра без імені.
Цікавий Показати IP 22 Жовтня 2021 10:59
що за бред? "буде прийняте рішення про оголошення підозри фігуранткам" ! По КК потрібно довести що підробку документів зробили фігурантки, а потім оголошувати! Зробити підробку і користуватисть це різні речі!
Народна прокуратура до Цікавий Показати IP 22 Жовтня 2021 15:34
"Брєд" - це Ваше невігластво. Даю безкоштовну консультацію: відкриваємо частину 4 статті 358 КК України і читаємо. Використання завідомо підробленого документа. Що, блін, не зрозуміло?!
Рауль Показати IP 22 Жовтня 2021 11:13
ну и что ?
Абвер Показати IP 22 Жовтня 2021 11:18
Їм би не завадило насамперед показати сертифікат з нарко, та психлікарні. Це стосується і більшої частини"народних депутатів.
Рауль до Абвер Показати IP 22 Жовтня 2021 11:36
руки прочь от героини
Надя Показати IP 22 Жовтня 2021 11:27
То і що. Та у всіх депутатів то само!
Лавров Показати IP 22 Жовтня 2021 14:25
Не чіпайте наших диверсантів.