Нововолинськ та Ніжин підписали Меморандум про партнерство
1 квітня було підписано Меморандум про партнерство між Ніжином, що у Чернігівській області, та волинським містом Нововолинськ. Відтак розпочинається співпраця між двома містами.
Про це інформують на сторінці міськради Ніжина у Фейсбуці.
Як зазначається, вчора до Ніжина робочим візитом прибула делегація з Волині у складі народного депутата України VIII та IX скликань Ігоря Гузя та міського голови Нововолинська Бориса Карпуса.
«Ми вийшли з взаємною ініціативою підписати Меморандум про партнерство між Ніжином та Нововолинськом. Тим самим ми розпочинаємо тісну співпрацю між двома містами. Дуже вдячні за те, що не побоялись приїхати фактично на лінію фронту та підтримати нас у ці скрутні часи», – зауважив міський голова Олександр Кодола.
Підписання Меморандуму сприятиме встановленню та розвитку партнерських відносин між громадами у сферах житлово-комунального господарства, будівництва, культури, освіти, спорту та екології.
Мер Нововолинська Борис Карпус, своєю чергою, відзначив: «Надзвичайно приємно, що місто з такою древньою історією та традиціями стане нашим першим містом-партнером в Україні, враховуючи що у нас є 12 міст-партнерів за кордоном. Сьогодні ми ініціюємо розірвання будь-яких відносин з містом Барановичі, Республіка Білорусь, з території якого ворожі літаки бомблять мирне населення України».«Хочу відзначити, що мій побратим Олександр Кодола, якого я знаю більше 10 років, вправно кермує Ніжином. Дякую йому за прийом та готовність до співпраці», - зауважив нардеп Ігор Гузь.У міськраді чернігівського міста наголошують, що дуже символічно, що ця угода підписана саме зараз, коли Ніжину потрібна особлива підтримка. Тим самим депутати з Волині показали свою солідарність з нашим містом, адже Україна єдина – від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня.Крім підписання угоди, депутати привезли до Ніжина гуманітарну допомогу, зокрема, ліки та інсулін. Це надзвичайно важливо, бо саме з інсуліном у місті зараз складна ситуація.
Співпраця між містами піде на користь обом громадам. Місто Ніжин не самотнє у своїй біді сьогодні, після війни у співпраці з партнерами ми будемо відновлювати разом Україну та відбудовувати Ніжин.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують на сторінці міськради Ніжина у Фейсбуці.
Як зазначається, вчора до Ніжина робочим візитом прибула делегація з Волині у складі народного депутата України VIII та IX скликань Ігоря Гузя та міського голови Нововолинська Бориса Карпуса.
«Ми вийшли з взаємною ініціативою підписати Меморандум про партнерство між Ніжином та Нововолинськом. Тим самим ми розпочинаємо тісну співпрацю між двома містами. Дуже вдячні за те, що не побоялись приїхати фактично на лінію фронту та підтримати нас у ці скрутні часи», – зауважив міський голова Олександр Кодола.
Підписання Меморандуму сприятиме встановленню та розвитку партнерських відносин між громадами у сферах житлово-комунального господарства, будівництва, культури, освіти, спорту та екології.
Мер Нововолинська Борис Карпус, своєю чергою, відзначив: «Надзвичайно приємно, що місто з такою древньою історією та традиціями стане нашим першим містом-партнером в Україні, враховуючи що у нас є 12 міст-партнерів за кордоном. Сьогодні ми ініціюємо розірвання будь-яких відносин з містом Барановичі, Республіка Білорусь, з території якого ворожі літаки бомблять мирне населення України».«Хочу відзначити, що мій побратим Олександр Кодола, якого я знаю більше 10 років, вправно кермує Ніжином. Дякую йому за прийом та готовність до співпраці», - зауважив нардеп Ігор Гузь.У міськраді чернігівського міста наголошують, що дуже символічно, що ця угода підписана саме зараз, коли Ніжину потрібна особлива підтримка. Тим самим депутати з Волині показали свою солідарність з нашим містом, адже Україна єдина – від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня.Крім підписання угоди, депутати привезли до Ніжина гуманітарну допомогу, зокрема, ліки та інсулін. Це надзвичайно важливо, бо саме з інсуліном у місті зараз складна ситуація.
Співпраця між містами піде на користь обом громадам. Місто Ніжин не самотнє у своїй біді сьогодні, після війни у співпраці з партнерами ми будемо відновлювати разом Україну та відбудовувати Ніжин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Олександр
Показати IP
2 Квітня 2022 15:12
В Ніжині ніколи і не було орків. Ніхто Ніжин не захоплював і не звільняв відповідно
Анонім
Показати IP
2 Квітня 2022 15:30
Заїбали своїми меморандумами,робити щось для громади потрібно а не меморандумами підписувати !!!
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17
На Буковині знайшли тіло 8-річного хлопчика, який разом із батьком та братом зник у Дністрі
27 Червня 2026 22:49
27 Червня 2026 22:49
Влетів у дорожній знак: у Луцьку суд покарав водія за п’яну ДТП на Ківерцівській
27 Червня 2026 22:12
27 Червня 2026 22:12
Від піхотинця до оператора дронів: бойовий шлях прикордонника з Волині
27 Червня 2026 21:43
27 Червня 2026 21:43
Дрони змінюють хід війни: Трамп визнав успіхи України та заговорив про тиск на Кремль
27 Червня 2026 21:14
27 Червня 2026 21:14
У Ковелі чоловік підпалив двері, щоб помститися за чотирирічну образу. Суд покарав
27 Червня 2026 20:45
27 Червня 2026 20:45
У Луцьк на щиті повернеться Герой Роман Меюс
27 Червня 2026 20:16
27 Червня 2026 20:16









Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.