USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Олександр Савченко скасував премії головам РДА

22 Травня 2018 10:21
У зв’язку з невиконанням поставлених завдань задля наповнення місцевих і районних бюджетів голова Волинської ОДА Олександр Савченко скасував премії для голів райдержадміністрацій.

Про це йшлося під час наради в голови Волинської облдержадміністрації 22 травня.

Олександр Савченко зазначив, що за невиконання рішень, прийнятих ще до його приходу, він відкликав премії головам райдержадміністрацій.

«Це не покарання, а незаохочення. Це мій посил, щоби всі звернули увагу на наповнення бюджету. В подальшому заходи будуть ще суворіші, тому що багато коштів ідуть поза межами бюджету», – наголосив голова ОДА.

Він зазначив, що, можливо, будуть запити з районів.

«Якщо їх не буде, я розціню це як байдужість. Ми маємо працювати і знайти відповідні поради одне для одного», – сказав Олександр Савченко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Олег Показати IP 22 Травня 2018 10:28
Стимульнув аби крутились і самі заробляли. Правильно. Хай запускають нові схеми і нові відкати.
АНАТОЛЬ_ Показати IP 22 Травня 2018 10:32
З такими зарплатами можна i без примiй прожити
К.лучанин Показати IP 22 Травня 2018 11:23
САВЧЕНКО -це не Гунчик!!! Його поведінка і стиль керівництва заслуговують на повагу до нього .
Анонім до К.лучанин Показати IP 22 Травня 2018 11:27
скажи мені хто твій радник і я скажу хто ти...
К.лучанин до Анонім Показати IP 22 Травня 2018 11:42
При чому тут радник чи не радник , кнопкодаве , счачеш по сайтах і вставляєш дурні пости. Савченко нормальний голова ОДА і я вважаю що ВОЛИНІ повезло. ВІН другий після Б.П.КЛІМЧУКА, справжнього патріота ВОЛИНІ.
Микола до К.лучанин до К.лучанин Показати IP 22 Травня 2018 12:04
Ти д*біл? Порівня м*нтяру з Клімчуком. Таких як Борис Петрович думаю не скоро ми побачимо. В основному зарах при владі м*нти і б*риги і такі як ти що їм прислуговують.
К.лучанин до Микола до К.лучанин Показати IP 22 Травня 2018 12:23
В нинішних умовах знайди кращого кандидата, а тоді варн*кай. Це є призначення ПРЕЗИДЕНТА! Чи ти , вважаєш ГУНЧИКА- кращим, який дерибанив ВОЛИНЬТОРФ та кришував бурштинокопачів та багато чого іншого.
Микола до К.лучанин Показати IP 22 Травня 2018 12:33
гунчик і савченко два чоботи однієї пари. Тільки савченко ще має порішати адмінресурс під вибори от і все. І немає чого савченка облизувати і піарити. М*нт він в африці м*нт, а савченко не просто м*нт а совковий м*нт.
Іван Показати IP 22 Травня 2018 12:38
М*нт є м*нт. Сначала караю, потім думаю. Відповідальність має бути індивідуальна, а не колективна. Любий суд поновить права конкретного голови РДА, який попав під загальну гребінку. Так ми Європу не побудуємо...