USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Патрулюватиме поліція та нацгвардія. Біля Луцька масово розповсюджують наркотики

18 Травня 2021 10:28
У Княгининівській громаді назріла критична ситуація з розповсюдження наркотичних засобів.

На цьому наголосив Луцький міський голова Ігор Поліщук під час позачергового засідання сесії міської ради.

Він повідомив, що за останні кілька днів місцеві мешканці разом із працівниками поліції спіймали близько ста розповсюджувачів і споживачів наркотиків.

Тому на сесію підготували рішення про внесення змін до бюджету, аби громаді виділили кошти на встановлення камер відеоспостереження.

Окрім того, міський голова звернувся до керівника Луцького районного відділу поліції, аби він забезпечив максимальне патрулювання. Також територію патрулюватимуть представники Національної гвардії.

«Даю доручення юридичному департаменту, аби на наступну сесію було підготовлено звернення до ВРУ про посилення відповідальності за поширення наркотичних засобів», – сказав Ігор Поліщук.

Ольга ШЕРШЕНЬ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
5 Показати IP 18 Травня 2021 10:38
Близько ста???Це що,жарт?Бо якщо ні,то це п**ць,товаріщі.
Анонім до 5 Показати IP 18 Травня 2021 11:08
вчора народилися?
555 Показати IP 18 Травня 2021 11:51
Район Львівської та Володимирської обладнали відеонаглядом, це допомогло, вже не видно шукачів наркоти.
Анонім Показати IP 18 Травня 2021 12:08
Торчків на Трункіна вагон і маленький візочок, в тупиках сутками в машинах ширяються, бульбилятори по кущам 3 на кв метр.
Анонім до Анонім Показати IP 18 Травня 2021 17:14
в кого найкращий порошок? - в начальника наркоконтролю.
знаток Показати IP 18 Травня 2021 12:37
Хай на дит.майданчик біля цег.заводу по Дубнівській звернуть увагу.теж "мєсні" як царі почувають себе
директор школи Показати IP 18 Травня 2021 14:16
МОЖЕ посилення відповідальності за БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ПОЛІЦІЇ щодо розповсюдження наркотичних засобів?
777 Показати IP 18 Травня 2021 21:26
поки за розповсюдження наркоти не буде максимальний термін ув'язнення краще не буде
Лучанин Показати IP 19 Травня 2021 06:45
Треба задати питання. Чому така ситуація саме в цьому населеному пункті?