USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.50 39.80
  • PLN 9.65 9.85

Пірнув в ополонку і не виплив: загибель жителя Дніпропетровщини зняли на відео (18+)

9 Лютого 2022 14:31
У мережі з'явилося відео, на якому житель Дніпропетровщини пірнає в ополонку та йде під лід. Його тіло підняли на поверхню наступного дня.

Відео опублікував Telegram-канал Труха.

Відомо, що інцидент стався ще 5 лютого. Чоловіки прорубали лід біля Каховського водосховища

Один з них попросив зняти на відео, як він буде пірнати. Він роздягнувся, пригнув у воду, але одразу пішов під лід.

На відео можна побачити, як його друг намагається прорубати лід біля того місця, де він пірнав, однак не може визначити, де той перебуває.

Наступного дня рятувальники знайшли його тіло на відстані 20 метрів від берега.

Обережно! Відео містить кадри, що шокують!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
вася Олика ПЛ Показати IP 9 Лютого 2022 15:10
Це пісець - мабуть з нашого відділення...
Лучанин Показати IP 9 Лютого 2022 15:38
Чому цей ідиотизм не заборонять? Потрібно бути геть дегенератами щоб таке робити!
читач до Лучанин Показати IP 9 Лютого 2022 16:39
Хохлам закон не писаний.
Євробидло Показати IP 9 Лютого 2022 15:39
Треба було ополонку ще меншою зробити, і встановити додаткове лед - освітлення щоб кадр кращий вийшов, і раз уж відео планувалося викласти в мережу - то треба було запросити глядачів та інших блогерів, щоб ті вели онлайн трансляцію. Це все звичайно дуже жосткий сарказм, але Я просто в шоці.......
Читач до Євробидло Показати IP 9 Лютого 2022 16:40
жоРсткий, а не жосткий!!!
Всезнайко Показати IP 9 Лютого 2022 15:48
Зате відосик зняла.
Читач Показати IP 9 Лютого 2022 15:54
Не можна таке публікувати.
Дідо до Читач Показати IP 9 Лютого 2022 18:56
Можна і треба, дурнів попередити. Може задумаються, хоча не факт.
Анонім Показати IP 9 Лютого 2022 16:43
До знавців: під премію Дарвіна підходить номінант?
Все Показати IP 9 Лютого 2022 16:45
Зато набрала лайкiв багато.(дуже шкода ,але. ******)
командер Шеппард Показати IP 9 Лютого 2022 20:35
прямо до господа
Сергей до командер Шеппард Показати IP 13 Лютого 2022 06:45
Такие к нему не попадают
Roma Показати IP 10 Лютого 2022 10:52
Одне питання.. А нащо він шкарпетки зняв?)))
Анонім Показати IP 10 Лютого 2022 11:32
Співчуття родині.
Дмитро Показати IP 10 Лютого 2022 19:00
Скоріш за все серце зупинилось від шоку
Просто Показати IP 10 Лютого 2022 20:20
Ще глибше зайти треба було. Бо біля берега вода ж не така мокра, щоб в разі чого на ноги стати.
Саша Показати IP 10 Лютого 2022 22:41
Головне що не захворів і кашляти не буде.
Эксперт Показати IP 14 Лютого 2022 20:21
Малый квадрат, при прыжке, было смещение, и при погружении произошёл удал о край челюстью, потеря сознания, и потеря ориентиров, пока пришёл в сознание, был в несколько метров. Смерть от понтов.