USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

«Почався відлік з червоного і чую – удар»: подробиці ДТП у Луцьку за участю військової вантажівки

12 Жовтня 2021 16:18
ДТП за участю військової вантажівки «Урал 4320» та кросовера Mitsubishi Outlander сталася на вулиці Володимирській під час зупинки перед світлофором.

Про це розповів Суспільному речник патрульної поліції області Богдан Павлович.

«Виїхав з дачі направо в сторону Луцька, догнав колону й рухався у ній. Колона проїхала на зелений, а я зупинився перед стоп-лінією на червоне світло. Почався відлік з червоного і чую – удар, а позаду мене «Урал», – каже водій Mitsubishi Outlander.

Натомість зі слів пасажира військового авто Юрія Божика, винен у ДТП водій позашляховика. «Водій підрізав колону, їхав від Забороля, а тут під’їхав вперед. Коли наш працівник перекрив дорогу, то він різко загальмував і авто вдарилося», – розповів Юрій Божик та додав, що військова техніка рухалася зі швидкістю 20 кілометрів на годину.
За годину після зіткнення обидві машини прибрали з дороги. Як розповів Богдан Павлович, патрульні встановили, що зіткнення колони з кросовером сталася з вини водія «Урала». «Він не дотримався безпечної швидкості, дистанції та здійснив зіткнення», – розповів речник патрульної поліції.
В учасників ДТП не виявили ознак наркотичного чи алкогольного сп’яніння.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Анонім Показати IP 12 Жовтня 2021 16:49
Військовий має бути завжди правий. Тре було розчавити те, що влізло під колеса і рухатись виконувати бойове завдання. А так вже й війна не війна.
777 до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2021 21:11
В башке твоей пустой война,одни тараканы других воюют,не закончат никак...
Айтішнік Показати IP 12 Жовтня 2021 16:49
Винен світлофор, що перемкнувся, не пропустивши колону з авто.
777 Показати IP 12 Жовтня 2021 16:59
У урала даже краску не поцарапало...
Фред Показати IP 12 Жовтня 2021 18:01
Мало треба було переїхати чого в колону влазиш!
Клава Показати IP 12 Жовтня 2021 18:02
Він не мав права вклиніватися в колону і так маневрувати. Головна дорога та по який рухається совецкий Урал. Це усі німці знали в DDR.
Сталін Показати IP 12 Жовтня 2021 18:04
З зольдатика хрен що візьмеш,Аутлендер палюбе страхований ,страхова -на вихід!!))))
Штабсаватарсержант Показати IP 12 Жовтня 2021 20:39
Русский Урал японцу зад надрал.
Орест Показати IP 12 Жовтня 2021 21:21
Згідно Правил руху військової колони в супроводі-колонна не зупиняється . ( це всерівно що швидка, поліція, пожежна з включеним проблесковим синім маячком). І треба дати належне водію УРАЛА що він зреагував і загальмував. Я навіть не здивуюсь як наші КОПИ по своїй неосвідченості виписали постанову на військового водія Урала. І тоді вся надія на самий справедливий суд.
Колік до Орест Показати IP 13 Жовтня 2021 06:47
Цілком з вами згідний. А водій аутлендера сам розказав як порушував ПДР (Виїхав з дачі направо в сторону Луцька, догнав колону й рухався у ній). А поліцаї певно правила і не читали.
Дмитро Показати IP 13 Жовтня 2021 09:03
Власник Мідцубісі вартість якого від 628 000 грн, безперечно має мізки заробити гроші, але де були його мізки коли він вклинювався в військову колону, а може він шпійон і таким маневром хотів перешкодити виконанню бойового завдання ??? Тоді треба відповідним службам зацікавитись ним. А потім водій мітцубісі дав інтервю- «ПОЧАВСЯ ВІДЛІК З ЧЕРВОНОГО І ЧУЮ – УДАР» , але недоговорив, що мчав обганяв вклинився в колону і різко тормозив.
Геннадій Показати IP 13 Жовтня 2021 19:35
Правилами заборонено вклинюватись у військову колону під час руху.
Мешканець Показати IP 13 Жовтня 2021 20:53
На перехресті камера вісить. А відео з неї досі неопубліковано. Щось водій аутлендера недорозповідає. Вам не дивно, панове?
Профсоюз Показати IP 14 Жовтня 2021 07:55
Козлы