Понад 1,5 тисячі портретів безвісти зниклих та полонених бійців: у Луцьку – фотовиставка «Життя в очікуванні»
Фотовиставка «Життя в очікуванні», де на стендах зображено портрети понад 1,5 тисячі захисників, відкрилася 8 вересня у Луцьку. Її мета – привернути увагу до тих, хто зник безвісти чи перебуває в полоні.
Про це Суспільному розповіла організаторка та голова Всеукраїнської спілки матерів і родичів учасників АТО «Берегиня» Алла Макух.
На фотовиставку прийшли понад сотня людей. Серед них – рідні зниклих безвісти, говорить дружина військовополоненого Світлана Теплякова.
«Чекаю чоловіка, який станом на сьогодні 1208 днів у полоні, – каже Світлана. – Постійно думка про те, чи він сьогодні їв, чи пив, чи він має силу витримати це все. Але я переконана, що наші воїни дуже сильні й вони все витримають».Людмила Ткачук чекає з полону чоловіка Олександра. Розповідає: він пішов до війська у перші дні повномасштабного вторгнення РФ. Нині – безвісти зниклий.
Читати ще: Символи незламності: День Прапора з «Любартом» у Верховній Раді
«Нічого не зрозуміло взагалі. Побратими сказали, що «200-й». Ну ми віримо! Не визнаємо нічого, ми надіємось, що все добре», – говорить Людмила Ткачук.Марія Огродніча з донькою приїхала на фотовиставку з Володимирського району. Чекають звістки від чоловіка.«4 березня 2023 року він ще зранку дзвонив, а вже 7 числа нам принесли сповіщення, що зник безвісти. Після цього нічого не знаємо, – каже Марія. – Тримає віра в те, що йому там важче, що ми повинні триматися».
Читати ще: Маленька мрія, яку здійснили друзі та батьки: у Луцьку відкрилася фотовиставка пам’яті загиблого солдата
Організаторка виставки: голова Всеукраїнської спілки матерів і родичів учасників АТО «Берегиня» Алла Макух – мама звільненого з полону військовослужбовця. Говорить: спершу їздили зі світлинами зниклих бійців різними містами, а коли їх кількість зросла, вирішила створити фотовиставку.«Тут представлені світлини хлопців з різних міст, з різних підрозділів, але їх об’єднує одне – любов до України, – розповідає Алла Макух. – Майже на всіх фото, якщо ви придивитесь, вони посміхаються. І ми повинні з Вами вірити в їх скоріше повернення».Вперше виставку показали у Дніпрі. У Луцьку в облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка її можна буде оглянути до 28 вересня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Суспільному розповіла організаторка та голова Всеукраїнської спілки матерів і родичів учасників АТО «Берегиня» Алла Макух.
На фотовиставку прийшли понад сотня людей. Серед них – рідні зниклих безвісти, говорить дружина військовополоненого Світлана Теплякова.
«Чекаю чоловіка, який станом на сьогодні 1208 днів у полоні, – каже Світлана. – Постійно думка про те, чи він сьогодні їв, чи пив, чи він має силу витримати це все. Але я переконана, що наші воїни дуже сильні й вони все витримають».Людмила Ткачук чекає з полону чоловіка Олександра. Розповідає: він пішов до війська у перші дні повномасштабного вторгнення РФ. Нині – безвісти зниклий.
Читати ще: Символи незламності: День Прапора з «Любартом» у Верховній Раді
«Нічого не зрозуміло взагалі. Побратими сказали, що «200-й». Ну ми віримо! Не визнаємо нічого, ми надіємось, що все добре», – говорить Людмила Ткачук.Марія Огродніча з донькою приїхала на фотовиставку з Володимирського району. Чекають звістки від чоловіка.«4 березня 2023 року він ще зранку дзвонив, а вже 7 числа нам принесли сповіщення, що зник безвісти. Після цього нічого не знаємо, – каже Марія. – Тримає віра в те, що йому там важче, що ми повинні триматися».
Читати ще: Маленька мрія, яку здійснили друзі та батьки: у Луцьку відкрилася фотовиставка пам’яті загиблого солдата
Організаторка виставки: голова Всеукраїнської спілки матерів і родичів учасників АТО «Берегиня» Алла Макух – мама звільненого з полону військовослужбовця. Говорить: спершу їздили зі світлинами зниклих бійців різними містами, а коли їх кількість зросла, вирішила створити фотовиставку.«Тут представлені світлини хлопців з різних міст, з різних підрозділів, але їх об’єднує одне – любов до України, – розповідає Алла Макух. – Майже на всіх фото, якщо ви придивитесь, вони посміхаються. І ми повинні з Вами вірити в їх скоріше повернення».Вперше виставку показали у Дніпрі. У Луцьку в облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка її можна буде оглянути до 28 вересня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Через нічну атаку ворога є загиблі на Сумщині та в Запоріжжі
Сьогодні 10:25
Сьогодні 10:25
Помер мобілізований співак та блогер Денчик
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08
У Володимирі на залізничному переїзді виявили тіло чоловіка
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
Росіяни атакували турецький суховантаж: загинув моряк, вісьмох членів екіпажу врятували
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
Онлайн-розлучення в «Дії» може стати доступним уже влітку
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
У селі на Ковельщині за 60 тис. продають ФАП. Фото
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45






Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.