USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Порошенка госпіталізували з двостороннім запаленням легень через коронавірус

3 Жовтня 2020 17:06
П’ятого президена України (2014−2019) Петра Порошенка, який захворів на COVID-19, госпіталізували в одну з київських лікарень.

Також коронавірус підтверджений у дочки політика, повідомила дружина Марина Порошенко, пише Новое время.

«Друзі, наша сім’я щиро вдячна за підтримку кожному. Сьогодні з COVID-19 борються мій чоловік і наша дочка. Петро Олексійович госпіталізований в одну з київських лікарень, яка лікує хворих на коронавірус. Попри те, що мій чоловік має двостороннє запалення легенів, він має сильну волю і демонструє її в боротьбі з хворобою. Він чітко дотримується прописаного протоколу лікування», – сказала Марина Порошенко у відеозверненні, опублікованому у фейсбуці.

Вона також зазначила, що ситуація в лікарнях дуже погана: за словами Марини Порошенко в лікарнях не вистачає ліжок для хворих на коронавірус, кисневих концентраторів, реанімаційного обладнання.

«Але зараз українцям, на жаль, доводиться розраховувати тільки на себе і на благодійників. Тому ще раз прошу кожного: користуйтеся масками й дотримуйтеся соціальної дистанції», – підкреслила вона.

Нагадаємо, 29 вересня Петро Порошенко повідомив, що захворів на коронавірусну інфекцію COVID-19.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
А Показати IP 3 Жовтня 2020 19:07
З чого ви радієте? ні ви ні ваші родичі ніхто не застрахований і не доведи Боже до такоі біди! це я отим 300 піднятим пальчикам до гори.
Алекс Показати IP 3 Жовтня 2020 19:47
А як був Порошенко при владі,то було так все чудово в лікарнях!!!!!((( Себе не видно було,а?????????
Лариса до Алекс Показати IP 3 Жовтня 2020 22:08
А до Порошенка? ОПЗЖисти і їм подібні обгадили Супрун, не дали почати перебудову знищеної до нуля за 100 років совєтов медицини і хочуть "рятувати" медицину. Це те саме, що реанімувати мерця.
12 до Лариса Показати IP 4 Жовтня 2020 16:25
Коментар, який взагалі не відповідає дійсності. Насправді ж якби ви чимось цікавились, то знали б, що у багатьох розвинених країнах світу - Великій Британії, Швеції, Данії, Ірландії та Італії - діє бюджетна система охорони здоров'я, вперше створена в Радянському Союзі Миколою Олександровичем Семашком, відома в усьому світі як система Семашка.
Порохобот до Алекс Показати IP 3 Жовтня 2020 22:24
При Порошенку коронавірусу не було!
євген Показати IP 3 Жовтня 2020 20:01
Не з нашим щастям.
127 Показати IP 3 Жовтня 2020 20:33
"Вона також зазначила, що ситуація в лікарнях дуже погана: за словами Марини Порошенко в лікарнях не вистачає ліжок для хворих на коронавірус, кисневих концентраторів, реанімаційного обладнання." До такого становища в лікарнях Порошенко має безпосереднє відношення.
скептик до 127 Показати IP 3 Жовтня 2020 22:19
скоріше всього винен не стільки цар, як його придворні і народ, який вибирав таких правителів
Лучанин Показати IP 4 Жовтня 2020 09:25
Бажаю скорішого одужання!