USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Президент відначив орденом військового з Волині Анатолія Суща

Сьогодні 09:09
Президент Володимир Зеленський відзначив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня учасника бойових дій і вчителя «Камінь-Каширського ліцею № 1 імені Євгена Шабліовського» Анатолія Суща.

Про це повідомила начальниця Камінь-Каширської РВА Ольга Ващук.

«За особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові, сумлінне виконання професійного обов’язку», – йдеться в указі від 12 березня 2026 року.

Волинянин пройшов непростий бойовий шлях. Ще в 2014 році одним із перших приєднався до лав оборонців рідної землі. Брав участь у боях біля Вугледару, на Куп’янському, Лиманському, Покровському напрямках. Був поранений. Тож після звільнення зі служби за станом здоров’я, пов’язав своє цивільне життя зі справою, дотичною до військової.

Читати ще: Воїна з Рожищенської громади відзначили орденом «За мужність»

Нині навчає молоде покоління. Його стихія – предмет «Захист України». Вихованці поважають свого наставника. Адже тут не тільки знання, а й колосальний досвід, здобутий буремними роками, доблесною працею, відвагою, мужністю, патріотизмом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus