USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Просять впізнати трьох вандалів, які пошкодили майно в центральному парку Луцька. Відео

25 Листопада 2020 20:39
Троє молодиків у центральному парку Луцька ввечері 25 листопада пошкодили комунальне майно.

Відео, як неповнолітні зламали стоп із вказівниками та пошкодили плитку на бордюрі, оприлюднили на сторінці луцьких муніципалів у фейсбуці.

Департамент муніципальної варти підготував матеріали до правоохоронних органів з метою встановлення цих осіб, притягнення до відповідальності та відшкодування збитків завданих громаді своїми діями.

Лучан просять допомогти впізнати цих «красенів».

Інформацію можна повідомити під постом у фейсбуці або за телефоном 067000679, або на меседжери за вказаним номером чи лінію 102.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Власюк нася Показати IP 25 Листопада 2020 20:53
Три дебіла це вже "сила"
Точно Показати IP 25 Листопада 2020 20:57
Бидло... З такого сміття людини не буде.
Богдан Сташинський Показати IP 25 Листопада 2020 21:24
Питання. За для чого вбухали дурні кошти в організацію відеонагляду, якщо воно не спрацьовує. За цей час спостереження вандалів, можна було затримати сто разів ! Оператор відеонагляду - спав ???
Володя до Богдан Сташинський Показати IP 26 Листопада 2020 00:19
При такому приближенні камер- одне питання : що або кого бити наступного? Приклад відмиванння коштів,камери ніякі,тому прохання впізнати вандалів - недоречне! А в загальному за отаку поведінку - їм необхідно вирвати я*ла!!!
Ласард до Богдан Сташинський Показати IP 26 Листопада 2020 07:40
Питання до дільничих, які повинні напам'ять знати своїх місцевих йолопів.
Потічок Показати IP 25 Листопада 2020 21:37
50 камер на вітер....
Андрій до Потічок Показати IP 25 Листопада 2020 22:19
100% а ще зовсім недавно презентували центр з великим монітором за яким пильно стежать наші мунватівці
Ванька Показати IP 26 Листопада 2020 06:16
вбухали такі гроші та ще просять.
До Богдан Сташинськи Показати IP 26 Листопада 2020 08:37
Чого то оператор відразу спав ? Він все добре бачив ! Але коли надививився на моніторі, як полішуки ногами накопали стовпа - то віж же не дурний туди бігти, бо і йому про&ратися дадуть !
Остап Вакарчук для " Показати IP 26 Листопада 2020 08:57
Я повністю підтримую читача "Богдан Сташинський" і також не розумію для яких цілей у парку знаходяться камери відеоспостереження. Думаю все ж таки для того, щоб муніціпальна група швидкого реагування моментально з кожного боку блокувала цих трьох вандалів-хуліганів, а при затримані їх показово виставила би в ЗМІ фейсові морди одного другого "для всеобщего обозрения и презрения". А самих хуліганів передали до поліцейського відділку з метою належного реагування та покарання. А поки це вартістю декілька мільйонів грн. відеоспостереження, що зараз перебуває в парку не відпрацьовує свої кошти так порожнє місце "горохом об стінку" або "задля відлякування горобців чи вороння".
Лучанин до Остап Вакарчук для " Показати IP 26 Листопада 2020 10:53
На жаль, пішла така тендендія вкладати кошти в автоматизацію заради автоматизації. Пригадайте хоча б систему перепусток в Старе місто, яка так і не була запущена. Електронні квитки, які в маршрутках ніхто не контролює. Ще планують смарт-зупинки із розміщенням графіка руху, якого мало хто дотримується. Це можна назвати сучасним "гречкосійством".
Анархист Показати IP 26 Листопада 2020 09:57
Ночную шпану поймают, кто-то да и узнает, чем шире огласка тем легче найти вандалов.
додік Показати IP 26 Листопада 2020 11:12
Каптури на пустих головах, "спортивні штанці", "півасік" - типові ЗЕвиборці вийши "папрікаливацца"...
ІЯ Показати IP 26 Листопада 2020 11:56
ДАЙ бОЖЕ ВИРОСТИТИ НОРМАЛЬНИХ ДІТЕЙ. НУ ОТ НЕ РОЗУМІЮ.. Й**СЬ ГОЛОВОЮ ОБ СТІНКУ - ТОЙ САМИЙ ЕФЕКТ. АЛЕ ВСЕ ЦІЛЕ..
Пасажир Показати IP 26 Листопада 2020 12:49
Україна, сер!
алббан Показати IP 26 Листопада 2020 13:34
Люблю відоси коли уроди потім вибачаються на камеру
Дмитро Кондратюк Показати IP 26 Листопада 2020 13:34
Трьом йолопам тричі - Слава! Слава! Слава!
Виборець Показати IP 26 Листопада 2020 16:07
відеокамери повинні бути не для того, щоб потім когось шукати, а для оперативного реагування поліції чи варти. А так це гроші на вітер.
Анонім до Виборець Показати IP 26 Листопада 2020 16:52
Поліції нема коли. Вони боряться з масочним режимом
Злий Показати IP 27 Листопада 2020 00:48
Їх вичислять, коли знову будуть утрьох, по куртках, які вони завжди носять і штанах, там і фейс добре видно, а ще треба вбити в пошуковик сканер облич, система знайде, а поліція тепер не така дурна, легко можуть вичислити, якщо вищі дадуть згоду
Злий Показати IP 27 Листопада 2020 00:53
Їх вирахують, по рухах, по ході, по одежі, поставі, по формі тіла, і т. д., так що хлопці, ховайтесь, догрались, адмінпорушення, штраф
45678 Показати IP 27 Листопада 2020 08:47
І що впізнали????? То вам не машини штрафувати, які стоять на тротуарі.
пішохід до 45678 Показати IP 27 Листопада 2020 09:44
А нахіба машини на тротуарах?
Лучанин до пішохід Показати IP 27 Листопада 2020 20:18
Як нахіба? Сільська логіка: в мене є автомобіль і я на ньому як хочу так і їжду: можу п"яний, можу без паска безпеки, можу швидко, можу на тротуарі паркуватись, це ж мій автомобіль, а погані "даїшники" мені заважають жити. Є така категорія людей, яка отак мислить, яка вважає, що дотримуватись правил і читати інструкції - це неповага до себе, марна трата часу і т.д. і т.п.
Заручник обставин Показати IP 27 Листопада 2020 09:13
Готовий опізнати своїх друзів за бутилку водки і таблетку екстезі.
Ольга Показати IP 27 Листопада 2020 11:29
Тим засранцям поламати рученьки-ніженьки!!! Бидлоття!!! І такий штраф всадити- до кінця життя, щоб сплачували!!!
Народна прокуратура Показати IP 27 Листопада 2020 11:31
Захоплююсь креативною талановитою українською молоддю, за якою майбутнє і про яку так люблять розводитись теоретики-реформатори. Слідуючи постмайданній практиці, треба терміново звільнити з міськвиконкому якісь старі, "заплямовані попередньою службою" кадри, і призначити цих персонажів
! до Народна прокуратура Показати IP 27 Листопада 2020 18:16
А сьогодні, що у психлікарні день відкритих дверей, що ви до компютера дістали ? Чи вам прямо в палату провели, в якості терапії ?
Дзвоніть на 102 Показати IP 27 Листопада 2020 19:01
Три придурки "обкурених" ходять ночами по Луцьку, а о другій годині ночі вирішили завітати до центрального парку ім. Л. Українки. Шукають хлопці на своє м'яке місце великої пригоди. Думаю скоро знайдуть собі проблеми, якщо в парку не повезло, то в іншому темному куточку нарвуться на таку ж саму компанію дужчих мужиків.
Дмитро Показати IP 27 Листопада 2020 22:11
Такої якості відео достатньо що розпізнати ,знайти і покарати кретинів.Перестаньте скиглити ,що камери вам погані і все біда! для поліції це проста справа завдяки записам,а камери запобігають спокусі інших довбодятлів робити збиток