Проєкт «Хочу жити»: щодня 70-100 росіян хочуть здатися в полон ЗСУ
Від вересня у чат-бот і на гарячу лінію проєкту «Хочу жити» звернулися приблизно 4 500 росіян, які вирішили здатися в полон.
Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Координаційного штабу з питань військовополонених Віталій Матвієнко.
За його словами, «Хочу жити» отримує від 70 до 100 звернень на день – як від родичів російських чоловіків, яких хочуть мобілізувати або вже мобілізували, так і від самих новобранців армії рф – майбутніх і чинних. Також звертаються кадрові військові російської армії.
«Основна вікова категорія – це 20–35–40 років. Далі 40+, але менша кількість звернень», – сказав Матвієнко.
Він пояснив процедуру здачі в полон:
- російський військовий має залишити необхідну інформацію про себе в чат-боті;
- коли його направлять в Україну, йому треба знову звʼязатися з представниками проєкту та надати інформацію, де він перебуває та як саме хоче здатися;
- цю інформацію передають спеціальним підрозділам, які гарантують безпечний вихід таких військових;
- далі росіян передають до місць постійного перебування.
Оскільки росія посилила відповідальність за здачу в полон, Україна оформлює росіян, які добровільно здаються, як захоплених у полон під час бою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Координаційного штабу з питань військовополонених Віталій Матвієнко.
За його словами, «Хочу жити» отримує від 70 до 100 звернень на день – як від родичів російських чоловіків, яких хочуть мобілізувати або вже мобілізували, так і від самих новобранців армії рф – майбутніх і чинних. Також звертаються кадрові військові російської армії.
«Основна вікова категорія – це 20–35–40 років. Далі 40+, але менша кількість звернень», – сказав Матвієнко.
Він пояснив процедуру здачі в полон:
- російський військовий має залишити необхідну інформацію про себе в чат-боті;
- коли його направлять в Україну, йому треба знову звʼязатися з представниками проєкту та надати інформацію, де він перебуває та як саме хоче здатися;
- цю інформацію передають спеціальним підрозділам, які гарантують безпечний вихід таких військових;
- далі росіян передають до місць постійного перебування.
Оскільки росія посилила відповідальність за здачу в полон, Україна оформлює росіян, які добровільно здаються, як захоплених у полон під час бою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Клава..
Показати IP
29 Грудня 2022 05:34
..це для них - вимушений захід..а взагалі вони планували пройти переможною ходою а ля солдати удачі з шевроном: ето будєт шикарная охота..
Загибла на Харківщині, прильоти на Дніпропетровщині, Полтавщині, Сумщині й Запоріжжі: наслідки нічних атак ворога
Сьогодні 11:16
Сьогодні 11:16
До складу виконкому Луцькради внесли зміни
Сьогодні 10:59
Сьогодні 10:59
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.