USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Причиною жорстокої бійки волинських школярок стала образа в соцмережі

24 Квітня 2019 14:40
Бійка між двома колишніми подругами трапилась через те, що 12-річна школярка залишала образливі коментарі в соцмережах про батьків 15-річної ковельчанки.

Кривдниця зізнається, що не мала наміру бити за це школярку, але не стрималась. Натомість молодша хизується участю в бійці та каже, що «виступила достойно».

Нагадаємо, 22 квітня поблизу школи в селі Вербка Ковельського району трапилась бійка – 15-річна ковельчанка зі школи №7 побила 12-річну ученицю НВК.
Директор школи №7, в якій навчається 15-річна Тетяна, каже, що причиною бійки стали образливі слова 12-річної школярки про батьків Тетяни.

Заступниця директора школи села Вербка Світлана Герез каже, що така поведінка для 7-класниці, яку побила суперниця, не характерна.

«Дитина дуже спокійна. Я ніколи не могла подумати, що таке може статись з настільки спокійною гарною дитиною», - каже педагог.

В соцмережах дівчина хизується участю в бійці, яку називає «стрілою» та розповідає як відбувалась бійка.
Натомість 15-річна Тетяна в своєму профілі в Instagram у відеозверненні розповіла, що після спілкування батьків між собою конфлікт вичерпаний.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 24 Квітня 2019 14:48
Далеко піде...
гість Показати IP 24 Квітня 2019 14:54
вчителька з української мови, яка навчає цю дівчинку, мала б сама піти з посади)))
777 до гість Показати IP 24 Квітня 2019 15:25
А при чому тут вчителька?Те,що навчання активний процес того,хто вчиться, відомо кожній освіченій людині.Знання не вливаються лийкою в голову. Це-неможливо,але,на жаль,на цій гіпотезі побудована українська освіта...Тому і у всьому винні вчителі,бо “не влили» в голову те,що самі знають. В Німеччині,де я вчителем працюю,в такі казки вже ніхто не вірить.Учні є відповідальними за свої знання,а вчитель допомагає і надихає,якщо учень сам цього хоче (сам є активним).
Анонім до 777 Показати IP 25 Квітня 2019 09:28
тепер, навіть дітям, які хочуть отримувати знання в школі, дуже важко це зробити, тому що більшість учнів у класах це нахабне тупе стадо, яке зовсім не переймається навчанням і поведінкою на уроках, зневажливо ставиться до вчителя і своїх однокласників. Це завдяки теперішній вседозволеності, щоб не зробив учень - зі школи його ніхто не вижене і з уроків вчителі теж чомусь не виганяють за нахабне порушення дисципліни, а тратять практично половину уроку(якщо не більше) на малоуспішне заспокоєння. Від цього дуже страждають вчителі і діти, які хочуть вчитися. Я не вчителька, я просто мама школяра.
Otto Laringolog Показати IP 24 Квітня 2019 15:31
Бид**, нажаль його все більше навколо
Реаліст Показати IP 24 Квітня 2019 16:32
Боже, яке ж воно безграмотне.....
Я Показати IP 24 Квітня 2019 22:35
Навіщо таким доступ до інтернету? Що пишуть, що розмовляють... Жах! Село, забите податками...
ха Показати IP 25 Квітня 2019 08:53
От... за такі пости в соцмережах, треба штрафувати, щоб відбило бажання і їй і іншим!
. Показати IP 25 Квітня 2019 14:16
Реєстрацію в соцмережах дозволити з 25 років,за неправдиву інформацію , образи ,провокації,штраф 200000 тис.грн.Кошти в на підвищення пенсій,або в дитячі будинки.
иван Показати IP 26 Квітня 2019 22:36
это что за ушлепок ?