Психотропи в Телеграмі: у Луцьку через знайдену в парку закладку судять двох чоловіків
У Луцьку чоловіки вирішили спробувати наркотики. Через Telegram-канал замовили близько 50 грамів психотропу PVP. Хто веде канал – невідомо. Але ця особа фігурує в іншому кримінальному провадженні.
Про це йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
За адресою біля гаражного кооперативу «Стир» правоохоронці виявили «закладки». Допомогла в цьому людина, яка співпрацювала із правоохоронними органами.
«У травні 2024 року замовив 50 грамів PVP для власного вживання. Придбав стільки, бо на таку кількість товару була дешевша ціна. Далі 3 травня біля готелю «Світязь» у Луцьку, куди прибув на автомобілі Ford Focus, самостійно забрав закладку за надісланими йому координатами», – йдеться в матеріалах справи.
Читати ще: Казав, що його побили правоохоронці: волинянин відсидить шість років за збут психотропів
Згодом чоловіки поїхали до центрального парку, разом знайшли закладку. Саме в цей момент їх затримали працівники поліції. Замовників викрили, один із них визнав свою провину.
Причини збуту наркотиків пояснював суду так: «Ніколи наркотиків і психотропів не збував, таких намірів не мав. Купував їх виключно для власного вживання, оскільки мав постійні головні болі, що виникли в результаті контузії, отриманої при виконанні бойових завдань».
Одному з обвинувачених загрожує два роки позбавлення волі, а іншому – 51 тисяча гривень штрафу. Що буде далі – вирішить апеляційний суд Волині.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».
За адресою біля гаражного кооперативу «Стир» правоохоронці виявили «закладки». Допомогла в цьому людина, яка співпрацювала із правоохоронними органами.
«У травні 2024 року замовив 50 грамів PVP для власного вживання. Придбав стільки, бо на таку кількість товару була дешевша ціна. Далі 3 травня біля готелю «Світязь» у Луцьку, куди прибув на автомобілі Ford Focus, самостійно забрав закладку за надісланими йому координатами», – йдеться в матеріалах справи.
Читати ще: Казав, що його побили правоохоронці: волинянин відсидить шість років за збут психотропів
Згодом чоловіки поїхали до центрального парку, разом знайшли закладку. Саме в цей момент їх затримали працівники поліції. Замовників викрили, один із них визнав свою провину.
Причини збуту наркотиків пояснював суду так: «Ніколи наркотиків і психотропів не збував, таких намірів не мав. Купував їх виключно для власного вживання, оскільки мав постійні головні болі, що виникли в результаті контузії, отриманої при виконанні бойових завдань».
Одному з обвинувачених загрожує два роки позбавлення волі, а іншому – 51 тисяча гривень штрафу. Що буде далі – вирішить апеляційний суд Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Воїни з 20-ї бригади «Любарт» отримали старлінки, зарядні станції та ноутбуки від Фонду Ігоря Палиці
Сьогодні 14:15
Сьогодні 14:15
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.