Росіяни розбили у Харкові «Епіцентр», загинув чоловік

Сьогодні 17:26
Росіяни влучили реактивним безпілотником в гіпермаркет «Епіцентр» у Харкові.

Про це повідомили ДСНС, очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, передає УП.

«Черговий відвертий теракт противника проти абсолютно цивільного об'єкта. На жаль, унаслідок цієї ворожої атаки загинув чоловік приблизно 40 років (дані уточнюють). Ще п’ять людей постраждали: поранень зазнали 25-річна жінка і 36-річний чоловік, гостру реакцію на стрес отримали жінки 26 і 58 років та 38-річний чоловік. Їм надають необхідну медичну допомогу», – зазначив Синєгубов.

Рятувальники уже ліквідували займання.

Читати ще: Росія зруйнувала склад Roshen біля Борисполя

У ДСНС уточнили, що ворожий реактивний безпілотник влучив у будівлю торговельного закладу в Основ'янському районі Харкова.

Сталися часткові руйнування конструкцій та пожежа на площі 300 кв. м.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus