USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Один із мостів у Луцьку можуть на рік перекрити

5 Лютого 2021 14:03
У Луцьку оголосили тендер на проектні роботи по розширенню мосту через річку Стир на вулиці Шевченка.

Про це під час круглого столу з обговорення Комплексної системи організації дорожнього руху повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Коли оберуть переможця – то рух транспортних засобів мостом перекриють на рік.

«Міська рада готується оголосити тендер на виготовлення проєкту реконструкції мосту на Шевченка. Лише проектування може коштувати 600-700 тисяч гривень. А загалом реконструкція, за попередніми підрахунками, обійдеться у 30 мільйонів гривень. Основу мосту планують розширити, бо він вже не здатний швидко пропускати той потік транспорту, який є у цьому районі. Приступити до робіт зможуть орієнтовно на початку наступного року», − каже Ігор Поліщук.

Міський голова зазначив, що у планах проектантів облаштувати на мосту три смуги реверсного руху транспорту. Напрямок руху на них змінюватиметься залежно від часу дня.
Нагадаємо, у 2021-му в Луцьку буде здійснено капітальний ремонт мосту на вулиці Шевченка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Олекса Показати IP 5 Лютого 2021 14:46
То чого на рік, давайте на два. Вже зробили дорогу на вулиці Лідавській, закінчили дорогу до Боголюбської лікарні, та взагалі більше немає чим займатися крім мосту. Дуже необхідний фонтан, а тепер міст
Пильний Показати IP 5 Лютого 2021 15:09
Перед наступними виборами і відкриєте. І стрічку переріжимо
Лучанин Показати IP 5 Лютого 2021 15:16
Ну чого вже три, шішть давайте, шішть шмуг... і всі реверсні! А, й.к.л.м.н, яким чином з обох сторін мосту буде хто як розїзжатися, про це хтось думав? Ну відкрили ви 3 смуги, вперлися в світлофор; ну проїхали по смугам і впрлися в кільце, стоїмо пропускаємо... Міст треба трохи розширити для транспорту та в два рази збільшити тротуари для пішоходів щоб могли розминутися, бо там то з кравчучками, то з роверами, то з колясками, та й так люди ходять. Що робити по обидві сторони мосту?! А вихід лише в спорудженні дворівневих розвязок.
Сашка до Лучанин Показати IP 6 Лютого 2021 07:36
Підтримую! На Набережній з мосту стоять бо міст вузький? Треба придумати як уникнути виїздів з мосту, які з однієї сторони стопоряться переходом в головне кільце, а з іншої - світлофором. Може дешевше і швидше буде під кільцем прорити 2 смуги для прямотоку Набережної, який і розвантажить коло.
Дмитро Показати IP 5 Лютого 2021 16:02
Я впевнений що зможу це організувати за 340 мільйонів та за 10 місяців . І це ще включає 2 місяці мого оформлення нової вілли у Тайланді.
007 Показати IP 5 Лютого 2021 16:13
Може підрядників з Китаю найняти , бо вони чомусь можуть за 48 годин лікарню для ковідних хворих побудувати на 1000 місць ,міст зруйнований відновити за 48 годин , висотний будинок за 9 днів . А наші будуть рік робити і ще три переробляти .
Джек до 007 Показати IP 5 Лютого 2021 21:37
І в кінці ще не вистачить коштів і часу
Анатолій Показати IP 5 Лютого 2021 18:58
Колись обговорювався проект мосту через р. Стир на вул.Яровиця. Ремонт з розширенням мосту на вул. Шевченка проблему транспортного потоку не вирішить, ширина вул. Чернишевського не дасть змоги зняти питання.
мыщани Показати IP 5 Лютого 2021 19:23
А що 3-4 місяці -це замало?А як там його розширити?Там ж Динамо з лівої сторони,а з правої приватний сектор, тротуарів толкових там нема досі і це факт. Там смуги заїзду вузькі, вистачає неадекватів,які летять на той світ у пекло дуже охоче. Там на Гнідавській для пішоходів толком нічого не зроблено, не відокремлено,йти неможливо, вічно зілля,бадилля, листя, палки, дерева,які скоро до землі дотягнуться...Ні разу не бачили ше люди там комунальних служб,Які займаються своєю прямою роботою,сміття валяється по обочинам...Це сторона забута нашою владою давно,а власне,і Романюком теж!Саме тут живуть корінні лучани,а не на 40 чи 33 му!Просто тими легше маніпулуювати, ті ж приїхали у місто і рот відкрили.
Лучанин до мыщани Показати IP 5 Лютого 2021 20:18
Ви тільки міст поплутали чи місто теж? Мова йде про міст біля Нової лінії, так більш андестенд?
Яна Ст. Показати IP 5 Лютого 2021 20:38
Не можу дочекатись,щоб побачити новий міст)
Місцевий Показати IP 5 Лютого 2021 21:00
По вулиці Чернишевського і так одна 3-ка їздить раз на 40 хвилин. Перекриють міст, то прийдеться чопати пішки аж до спиртзаводу. За...бала ця місцева ВЛАДА.
Джек Показати IP 5 Лютого 2021 21:38
Хтось уявляє транспортний колапс при закритті того мосту?Пів луцька тупо стане.Там і з мостом жопа.
777 Показати IP 6 Лютого 2021 14:07
А строить будет водоканал,к бабке не ходи,так что 30 это на первый год только.
я Показати IP 6 Лютого 2021 19:55
може нам турків найняти на роботи і виготовлення ПКД