USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Савченку вручили власний Томос

7 Березня 2019 12:29
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл вручив голові Волинської ОДА Олександру Савченку копію Томосу про автокефалію України.

Про це стало відомо у четвер, 7 березня, під час колегії, яка відбувалася у Волинській обласній державній адміністрації, пише ВолиньPost.

«Це стосується не тільки церкви, але і нас з вами, всієї України», - мовив митрополит Луцький і Волинський Михаїл, коли подарував Олександру Савченку копію Томосу з дарчим написом, який отримав у місті Константинополь.

«Завдяки владиці Михаїлу, Президенту України, народу України наша країна перебуває на шляху до отримання повної незалежності», – розповів Савченко, прийнявши щедрий подарунок від митрополита.

Нагадаємо, нещодавно священики УПЦ МП звернулися до голови Волинської ОДА Олександра Савченка з вимогою захистити їхні права та храми.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Активіст Показати IP 7 Березня 2019 12:40
Повний дурдом. Ще Женіку Ткачуку подаруйте, може допоможе.
Власюк Олена Показати IP 7 Березня 2019 12:57
УЖАС!!!
Лучанин Показати IP 7 Березня 2019 13:03
Хай краще пан Михайло розкаже скілки громад УПЦ КП перейшло в новостворену ПЦУ?
Де юре Показати IP 7 Березня 2019 13:12
Закон, Конституція? Не, не чули... Пише в Конституції,що держава відокремлена від церкви... ? Але нам конституція ні по чом....
хохо Показати IP 7 Березня 2019 13:16
бардак! а хто не православний? тому глибоко десь твій томос політичний. головне що в серці! гнила нація. немаж громадянського суспільства та політичної свідомості! стадо баранів чесне слово
Ігор Показати IP 7 Березня 2019 13:21
Чим би дитина не тішилась, аби не плакала! Ну і що той томос йому дав? А для народу що? Тільки розсварили людей!
Правда Показати IP 7 Березня 2019 13:22
Не по тих будинках Михаїл бігає. Треба не по білому дому бігати, а по дитячих будинках і домах престарілих
Навуходоносор Показати IP 7 Березня 2019 13:42
А маразм ведь крепчает...С каждым днем!
ігор луцький Показати IP 7 Березня 2019 15:27
Промосковські ,як по команді дружно ввімкнули свої фекаломети.
Волинянин Показати IP 7 Березня 2019 16:31
Наскільки відомо, що митрополит Михаїл юридично не є предстоятелем ПЦУ на Волині, а тільки предстоятелем УПЦ КП, якої на сьогоднішній день вже не існує. То яке він має право виступати з ініціативами від імені ПЦУ ? Окрім того всього,відповідно, він уже і не має права бути членом колегії ОДА ,що, правда, в якій би іпостасі він би тут не був - то вже смішно ! Як писав наш славний волинський поет О. Богачук: "Хлопчик Івасик і дівчинка Ната грались обоє у маму і тата ! ". Не буде дивно, якщо завтра Савченка зроблять членом волинського синоду .
Православний Показати IP 7 Березня 2019 17:46
Можна було б і посміятися, аби не було так страшно. Ну й що, що антихристи підставили порохову "церкву"? Ну й що що відвернулися від Бога? Бог же від них не відвернувся (довготерпить). Не відвертаймося і ми - молімося за них, аби Господь навернув їх на шлях спасіння і сподобив Українців каяттю Ніневітян. Боже, збережи Україну.
Мамонт Показати IP 7 Березня 2019 18:41
Дибіл конкретний!!!! І без слів!!!
Волиняка Показати IP 9 Березня 2019 09:51
Той Михаіл вже взагалі під ногами землі не відчуває!!! Зробив з Собору барзарну лавку, поздавав в оренду під генделики і ще строїть з себе невідомо що!