USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Скільки потрібно працювати українцю, аби купити собі житло. Дослідження

20 Листопада 2021 08:27
У Саудівській Аравії на купівлю власного житла площею 100 кв м потрібно працювати лише 4,5 року. Середня річна зарплата там становить понад 22% від вартості всього будинку. В Україні для придбання житла доведеться працювати приблизно 20 років, а відсоток заробітної плати становить 5,42.

Так, аравієць із зарплатою в 67 тис. фунтів стерлінгів (2,3 млн грн) може менш ніж за 5 років купити міський будинок площею 100 кв м. Зазначимо, дані в дослідженні Roofing Megastore наводяться з урахуванням того, що громадяни взагалі не витрачатимуть зарплату, пише Обозреватель.

ТОП-5 найдоступніших країн для купівлі житла

- Саудівська Аравія – 4,5 року;

- ПАР – 5,5 року;

- США – 6,7 року;

- Пуерто-Ріко – 6,9 року;

- ОАЕ – 7,4 року.

Найменш доступною країною для покупки будинку виявилася Гана. Із середньою річною зарплатою трохи більше 2500 фунтів стерлінгів (89,1 тис. грн) для купівлі житла потрібно працювати понад 149 років.

ТОП-5 найменш доступних країн для купівлі житла

- Гана – 149,3 року;

- Шрі-Ланка – 75 років;

- Гонконг – 73 роки;

- Ямайка – 61,2 року;

- Іран – 58 років.

До речі, Гонконг став місцем, де найдорожча нерухомість. Там житло вдвічі дорожче, ніж у Сінгапурі, який посідає у рейтингу другу сходинку.

ТОП-5 країн із найдорожчою нерухомістю

- Гонконг – 2,04 млн фунтів стерлінгів (72,9 млн грн);

- Сінгапур – 1,05 млн фунтів стерлінгів (37,5 млн грн);

- Південна Корея – 926,2 тис. фунтів стерлінгів (33 млн грн);

- Люксембург – 831,6 тис. фунтів стерлінгів (29,6 млн грн);

- Швейцарія – 761,03 тис. фунтів стерлінгів (27,1 млн. грн).

Незважаючи на те, що у Швейцарії дуже дороге житло, там найвищі зарплати. Річна складає 54,5 тис. фунтів стерлінгів (1,9 млн грн).

ТОП-5 країн із найвищою зарплатою

- Швейцарія – 54,5 тис. фунтів стерлінгів (1,9 млн грн);

- Люксембург – 37,3 тис. фунтів стерлінгів (1,3 млн грн);

- Сінгапур – 35,6 тис. фунтів стерлінгів (1,2 млн грн);

- Австралія – 32,1 тис. фунтів стерлінгів (1,1 млн грн);

- Данія – 31,3 тис. фунтів стерлінгів (1,1 млн грн).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 20 Листопада 2021 09:00
смішно таке читати, враховуючи if you didn’t spend a penny of it, to be able to afford to buy a home.
Анонім Показати IP 20 Листопада 2021 09:14
Кругом так, кредит на 20 років і платиш!
А насправді так ! Показати IP 20 Листопада 2021 09:39
Дослідження поверхові ! В Україні, щоби купити житло судді, митнику, прокурору, депутату ВРУ необхідно менше року ! І по рівню їх доходів - країна займає місця на лідируючих позиціях, як у Європі, так і у світі ! На тих же місцях і влада по рівню корупції !
так таки так до А насправді так ! Показати IP 20 Листопада 2021 10:59
І насправді і для своіх родичів.коханок- крім того оці перечислені ..злидарі. в основному отримують державне майно безкоштовно. а потім воно переходить у власність. це Украіна і іі реаліі.
Народна прокуратура до А насправді так ! Показати IP 20 Листопада 2021 16:19
Не забудь додати, що у нас найбагатші у світі безробітні, які дивном чином будуть маєтки в Ліпінах, Милушах, Зміїнцях, Кончах-Заспах, Пущах-Водицях, а також у всіх без винятку селах і містечках вздовж західного кордону. От звідти й беруться потім житла суддів, депутатів і т.д.
лучани Показати IP 20 Листопада 2021 10:23
у США потрібно 30 років ішачити ,що купити житло. Заплати податки ,транспорт, медицину, на дітей, а на жило тільки оренда або кредит. Немалюйте дешевих ілюзій.
! до лучани Показати IP 20 Листопада 2021 11:05
В Украіні якби платив усі податки -то квартири не мав би ніколи! Та й медицина з транспортом у нас не безкоштовні!
Анонім до лучани Показати IP 20 Листопада 2021 14:26
Але оренда житла там, як і в інших країнах легальна і орендар має права та щахищений законом , крім того, як правило працюючі люди, можуть собі це дозволити не віддаючи останні копійки чи не так? На відміну від нашої країни.
Анонім Показати IP 20 Листопада 2021 11:35
Дивлячись, що майже всі наши чинуші мають не те, шо житло, цілі вілли за кордоном, то віриш, що В Україні дійсно трудно купити житло.
Народна прокуратура до Анонім Показати IP 20 Листопада 2021 16:23
Не ляпай безглуздих мантр. Знаєш майже всіх в Україні "чинуш"? Шлях в державні адміністрації на місцях, поліцію і т.д. відкритий усію бажаючим (якщо, звичайно, маєш хоч трохи мозку і знань, а не купив собі диплома або кинув школу, щоб бурштин добувати). Вперед і з піснею. Реалізуєш свої уявлення про маєтки і вілли за кордоном!