USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

США виділяють $25 мільйонів на повернення українських дітей, яких депортувала Росія

Сьогодні 07:44
Державний департамент США виділяє $25 мільйонів на програми повернення та реабілітації українських дітей, яких депортувала Росія.

Про це йдеться у повідомленні Держдепу США, передає Бабель.

Перша леді Олена Зеленська розповіла, що кошти виділили у межах нової програми американського Деждепу, яка охопить усі стадії порятунку українських дітей – від пошуку їхнього місця перебування до повернення й реінтеграції. За словами Зеленської, це буде така перша комплексна програма.

Гроші спрямують на два напрямки: відстеження депортованих дітей та проєкти з підтримки уряду України і довірених місцевих партнерів у реабілітації повернених.

Читати ще: Європарламент ухвалив резолюцію про повернення українських дітей, яких депортувала Росія

«Президент Дональд Трамп чітко дав зрозуміти, що трагічне кровопролиття в Україні має припинитися, і його адміністрація залишається повністю відданою справі забезпечення міцного миру», – додали у Держдепі США.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus