Свириденко повідомила про суттєве підвищення зарплат вчителям
З січня 2026 року зарплати педагогів у школах зросли на 30%. Таким чином вже цього тижня вчителі по всій країні почнуть отримувати перші підвищені виплати.
Як повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, разом з тим цього року збережуться додаткові доплати – 2000 гривень для всіх вчителів і 4000 гривень для вчителів прифронтових громад, передає УНІАН.
«Це лише перша частина підвищення оплати праці вчителів, запланованого на цей рік. Наступний етап – додаткове зростання зарплат на 20% з 1 вересня для всіх категорій педагогів», – зазначила Свириденко.
Читати ще: Кабмін запровадив доплати за ремонтні роботи після ударів РФ: хто і скільки отримає
Вона наголосила, що виплати повинні бути вчасно і в повному обсязі, на основі державної освітньої субвенції та доплат органів місцевого самоврядування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, разом з тим цього року збережуться додаткові доплати – 2000 гривень для всіх вчителів і 4000 гривень для вчителів прифронтових громад, передає УНІАН.
«Це лише перша частина підвищення оплати праці вчителів, запланованого на цей рік. Наступний етап – додаткове зростання зарплат на 20% з 1 вересня для всіх категорій педагогів», – зазначила Свириденко.
Читати ще: Кабмін запровадив доплати за ремонтні роботи після ударів РФ: хто і скільки отримає
Вона наголосила, що виплати повинні бути вчасно і в повному обсязі, на основі державної освітньої субвенції та доплат органів місцевого самоврядування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 4
Олена Власюк
Показати IP
27 Січня 2026 20:27
А щ яких коштів це в час війни?
Анонім до Олена Власюк
Показати IP
28 Січня 2026 18:21
З тих самих, з яких отримують заробітні плати судді, прокурори, "народні" депутати та інші категорії глитаїв!
Виборець
Показати IP
27 Січня 2026 21:00
На тобі 30 %, небоже, шо мені не гоже ! Але Президент же обіцяв 4 тис. дол. зарплати педагогам перед своєю першою каденцією і обіцяв більше не балотуватися. Але він людина слова - слово дав, слово забрав. А тепер карта лягає так, шо коли не піде то сяде ! І запустив стару грамофонну пластинку - бо у виборців вже є питання до нього ! І відповідь однозначна !
Анатолій
Показати IP
28 Січня 2026 05:59
Читайте останнє речення в повідомленні: ДОПЛАТ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. Учителів знову обманули: посадові оклади підвищили на 30%, а доплати познімають, бо де ж візьмуться кошти у місцевому бюджеті? Сільські громади - голі й босі.
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.