USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.97

Тільки повернувся з в'язниці за вбивство батька: волинянин до смерті побив матір

22 Липня 2021 19:53
У Маневичах 36-річний чоловік, який повернувся з місць позбавлення волі, де відбував покарання за вбивство батька, вбив свою матір.

Про це повідомляє поліція Волині.

Повідомлення про виявлення тіла в смт Маневичі до поліції надійшло сьогодні, 22 липня, в обідню пору.

Слідчо-оперативна група на місці виявила жінку, в якої були численні забої та синці. 63-річна місцева жителька лежала на власному подвір’ї без ознак життя.

Поблизу місця трагедії поліцейські затримали її сина, 36-річного місцевого мешканця. Як встановили, лише вчора він повернувся з в’язниці: у 2017 році був судимий за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть його батька.

Попередньо відомо, що сьогодні вранці у нього з матір’ю виник конфлікт, після чого син наніс їй множинні удари палицею по голові та тілу, далі витягнув її на вулицю, а сам сховався. Утративши свідомість, від отриманих травм пенсіонерка померла.

Зловмисника затримали одразу відповідно до ст. 208 КПК України, йому буде оголошена підозра за ч. 2 ст. 121 ККУ – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Петро Показати IP 22 Липня 2021 20:10
Мразота
Анонім Показати IP 22 Липня 2021 20:30
За вбивство батька дали 4 роки?Ще 4 за матір і вільний.Слідуючий хто буде?
опа Показати IP 22 Липня 2021 20:43
в розхід...
лучанка Показати IP 22 Липня 2021 20:43
То це йому всього 4 роки дали за вбивство батька? Ото Феміда, справді сліпа- за крадіжку парфумів 4 роки, за вбивство батька 4 роки... Чи справа не в Феміді, а її слугах?
Юрій Показати IP 22 Липня 2021 22:10
Хай живе наш суд , самий гуманний суд в світі для бандитів і злодюг.Ура !!!
ми до Юрій Показати IP 23 Липня 2021 14:07
Тюрми виставляє влада на аукціон для продажу... немає коштів! А люди в правоохоронних органах космічні зарплати отримують ! КАТАСТРОФА І ПРІРВА з горе-владою !!!!
Олександр Показати IP 22 Липня 2021 22:38
Вбити батька, через чотири роки припертися назад до матері (про яку совість мова), яку лишив без чоловіка, і на другий день вбити ще й її... Чесно кажучи, історію про такого виродка навіть фантастам скласти важкувато. Ну а чотири роки за батька - це вже не фантастика, а реалії нашого життя. Вочевидь, він отримав років 7-8, але порахували, що вже вдосталь
777 Показати IP 23 Липня 2021 11:16
4 года за умышленное? Та это просто праздник демократии и правосудия. В 40 выйдет.еще до пенсии пару человек может....
! до 777 Показати IP 23 Липня 2021 14:55
от якби суддю чи прокурора.... а так подумаєш- батька. матір.чи сусіда ....
Просто Показати IP 23 Липня 2021 23:01
А для чого його судити? Застреліть нахуй, чого цю мразоту кормити нашими податками?
лінивець Показати IP 29 Липня 2021 17:28
Згадав як за шоколадку в супермаркеті чоловіку 3 роки дали а за вбивство батька аж на рік більше дають...ціна людського життя та плитки шоколаду виявились приблизно одинакові