Трамп оголосив про нові мита у 30% для ЄС і Мексики. Причини
Президент США Дональд Трамп оголосив, що Вашингтон з 1 серпня запровадить мито у 30% на імпорт з Європейського Союзу та Мексики.
Про це повідомляє Бабель із посиланням на AP.
І Євросоюз, і Мексика – одні з найбільших торговельних партнерів Сполучених Штатів.
У своєму листі до президентки Мексики Клаудії Шейнбаум Трамп визнав, що її країна допомогла зупинити потік нелегальних мігрантів і фентанілу до США, однак заявив, що вона не зробила все, що потрібно, щоб запобігти перетворенню Північної Америки на майданчик для торгівлі наркотиками.
Тим часом у листі до Європейського Союзу Дональд Трамп написав, що дефіцит торговельного балансу ЄС із США загрожує національній безпеці.
«У нас були роки, щоб обговорити наші торговельні відносини з Європейським Союзом, і ми дійшли висновку, що маємо відмовитися від цих довгострокових, великих і стійких торговельних дефіцитів, породжених вашою тарифною та нетарифною політикою, а також торговельними барʼєрами», – наголосив американський президент.
Напередодні, 11 липня, Трамп ввів мита у 35% для Канади та анонсував мита у 15-20% для інших країн.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Бабель із посиланням на AP.
І Євросоюз, і Мексика – одні з найбільших торговельних партнерів Сполучених Штатів.
У своєму листі до президентки Мексики Клаудії Шейнбаум Трамп визнав, що її країна допомогла зупинити потік нелегальних мігрантів і фентанілу до США, однак заявив, що вона не зробила все, що потрібно, щоб запобігти перетворенню Північної Америки на майданчик для торгівлі наркотиками.
Тим часом у листі до Європейського Союзу Дональд Трамп написав, що дефіцит торговельного балансу ЄС із США загрожує національній безпеці.
«У нас були роки, щоб обговорити наші торговельні відносини з Європейським Союзом, і ми дійшли висновку, що маємо відмовитися від цих довгострокових, великих і стійких торговельних дефіцитів, породжених вашою тарифною та нетарифною політикою, а також торговельними барʼєрами», – наголосив американський президент.
Напередодні, 11 липня, Трамп ввів мита у 35% для Канади та анонсував мита у 15-20% для інших країн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
йцук
Показати IP
12 Липня 2025 20:05
Справжній державний діяч. Мудрий та справедливий !
Унаслідок хвороби помер Захисник з Волині Петро Усатий
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43
Чи варто ремонтувати пральну машину?
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09
На Волині викрили директора навчального закладу, який фіктивно працевлаштовував військовозобов’язаних
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.