У Ковелі вночі зупинили п’яного водія без прав
Протягом вихідних волинські патрульні виявили та задокументували 9 випадків керування транспортними засобами водіями з ознаками сп’яніння.
Про це інформує патрульна поліція Волині.
Так, у Ковелі на вулиці Старицького під час дії комендантської години патрульні зупинили автомобіль Volkswagen. Під час спілкування інспектори помітили в чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Керманич пройшов огляд на місці — результат 2,95 проміле. Також патрульні встановили, що водій ніколи не отримував посвідчення водія.
У Луцьку інспектори зупинили автомобіль Kia за порушення ПДР. Під час спілкування з водієм патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на місці — результат 1,86 проміле.
Читати ще: Волинянку судили, бо її син з товаришем впали з електросамоката і травмувалися
Ще одного нетверезого водія патрульні зупинили в Ковелі під час дії комендантської години. У 37-річного керманича виявили ознаки сп’яніння. Результат огляду за допомогою приладу Драгер — 2,74 проміле.
У всіх випадках інспектори відсторонили водіїв від керування та склали протоколи за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння), а також низку інших адміністративних матеріалів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує патрульна поліція Волині.
Так, у Ковелі на вулиці Старицького під час дії комендантської години патрульні зупинили автомобіль Volkswagen. Під час спілкування інспектори помітили в чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Керманич пройшов огляд на місці — результат 2,95 проміле. Також патрульні встановили, що водій ніколи не отримував посвідчення водія.
У Луцьку інспектори зупинили автомобіль Kia за порушення ПДР. Під час спілкування з водієм патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов огляд на місці — результат 1,86 проміле.
Читати ще: Волинянку судили, бо її син з товаришем впали з електросамоката і травмувалися
Ще одного нетверезого водія патрульні зупинили в Ковелі під час дії комендантської години. У 37-річного керманича виявили ознаки сп’яніння. Результат огляду за допомогою приладу Драгер — 2,74 проміле.
У всіх випадках інспектори відсторонили водіїв від керування та склали протоколи за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння), а також низку інших адміністративних матеріалів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Старий Лучеськ.
Показати IP
15 Липня 2025 16:17
А п'яному ''море по коліна''. І права не відберуть-бо він їх немає).
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.