USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У ковідному госпіталі в Боголюбах зайняті всі ліжка з киснем

23 Жовтня 2021 19:47
Усі 178 ліжок ковідного госпіталю Волинської обласної клінічної лікарні в Боголюбах, під’єднані до кисневої підтримки, зайняті.

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної клінічної лікарні.

За інформацією медиків, це дані станом на 13 годину 23 жовтня.

Під високими потоками кисню лежать 162 хворих. У реанімації 10 пацієнтів. За минулу добу поступила 21 людина. Вакцинованих серед них нема. Виписали 13-х. За цю добу хворі вдихнули 3,8 тонни кисню. Сьогодні об 11-ій годині запаси поповнили на 13535 кг і в запасі є майже 21 тонна. Середні витрати за добу – від 3,5 до 4 тонн.

Додають також, що усього в стаціонарі перебувають 19 вакцинованих: 8 – однією дозою і 11 – двома.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2021 20:47
19 вакцинованих таки на стаціонарі... Це при тому, що в лікарню просто так не прорвешся щоб тебе положили.
ABC Показати IP 23 Жовтня 2021 21:01
З тих вакцинованих може 1-2 справжні, всі інші - із купленими сертифікатами.
Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2021 21:08
А чого перебувають вакциновані у стаціонарі? Ну, анекдот, чесслово)))
ЛучанинУ до Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2021 22:01
Анекдот - це ти! Вакцина, це не панацея але помягшує перебіг хвороби! Вони у стационарі, а не у реанімації і не під киснем, відчуваєте різницю "розумники"!? Чи вам досі не доходить, що і до чого?!
Включи мозг до Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2021 22:21
Бо ті вакциновані сертифікати вакцинації купували, а не вакцинувались.
волиняка Показати IP 23 Жовтня 2021 22:01
Дивна влада! Міжобласне сполучення ввели обмеження, а в обласному центрі і інших містах і селах ніяких обмежень окрім масок і те не контролюється! Діти, які почали частіше хворіти, ходять зграями, гуляють... і нічого... Ринки не контрольовані, транспорт забитий, а вони нічого не роблять... Це капець просто! Поліція повинна на кожному цроці штрафувати і палецею по дупі добре молотити порушників!!!
Анонім до волиняка Показати IP 23 Жовтня 2021 22:21
Не похмелилась?
ноніму до Анонім Показати IP 24 Жовтня 2021 10:17
А ви по життю в запої, що мізки не працюють! :)
Анонім до ноніму Показати IP 24 Жовтня 2021 15:09
Маруха, ти походу пенсіонерка - алкоголічка. Ніде не працюєш, живеш на пенсію, а по інших (ті що працюють і заробляють, в тому числі і на твою ж пенсію) тебе жаба душить...
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2021 23:06
Де фото ліжок,людей,я можу що хоч написати,щоб стадо читало.І для експердів,які лічать що всім потрібно вакцинація,поясніть для чого?Хворіють усі, вакциновані і ні,але у вакцинованих хвороба перебігає легше,тобто я сам маю вирішити як буде перебігати хвороба і в мене питання,чому я маю колоти ту гидоту?
АнонімМУМУ до Анонім Показати IP 24 Жовтня 2021 10:20
Це яким треба бути твердолобим, щоб таке написати?! Тут просто слів немає! То поїдь у Боголюби і подивись!!! Фото їм подавай... Вам фото-відео покажи і теж все не так буде! Різні "аноніми", це провокатори з за поребрика, що працюють на руйнування України!
Правда Показати IP 24 Жовтня 2021 07:51
Вакцинуватись потрібно,але не з-під палиці.Де вірусологи.Вони повинні спонукати і розяснювати,а не профани,яких просто уйма,особливо,які люблять хизуватися.А ще потрібно пояснювати вакцинованим,що і вони хворіють і розповсюджують вірус і всі обмеження стосуються і них,а не "укололся и забылся..."
знайко до Правда Показати IP 24 Жовтня 2021 10:22
Скрізь, вже на кожному стовпі це вісить і роз'яснюють з порад вірусологів, бо на всіх їх не вистачає кожного разу одне й те ж роз'яснювати твердолобим українцям! Саму службу смерть-Супрун взагалі ледь не знищила!
русняве до знайко Показати IP 24 Жовтня 2021 11:17
згадав за Супрун. але йолоп
Правда Показати IP 24 Жовтня 2021 09:09
Їде невакцинована людина залізничним транспортом.Поміряли температуру,вкололи вакцину і в вагон.А в нього вже вірус в клітинах і не дуже виражені симптоми,температура відсутня,інше він не сказав,бо терміново їхати.Це не вакцинація-це профанація.Вакцинуватись повинні здорові і після тесту.Чи не так?
правильна правда до Правда Показати IP 24 Жовтня 2021 10:25
У вас літом скільки часу "вумнічати" було, то ви це питали, обстежувались, вакциновувались?! А тепер людей ще відмовляєте? Ви справжні злочинці і у вас рідних з тою хворобою не було! Якби на собі первірили, то такого б лайна не писали б!
Маестро Показати IP 24 Жовтня 2021 11:21
Я теж за те щоб люди не вакцінувалися. природній відбір давно не робить, хоч так дурнів поменшає
До аноніма Показати IP 24 Жовтня 2021 12:03
Якщо сам хочеш вирішувати, як будеш хворіти, ок, тут ти правий і ніхто не вправі тебе щось змушувати. Але коли, ти будеш проситись в стаціонар на ліжко з киснем, то зачекай. Кисень коштує грошей, робота лікарів, медсестер -коштує грошей. Сама апаратура, якою твою життєдіяльність будуть підтримувати - коштує грошей. А гроші - це податки, в тому числі і тих вакцинованих, які перехворіють відносно легко і не привернуть до себе стільки уваги і не змусять потратити на себе так багато ресурсів, як ти. І в мене питання, а ти спитав мене та інших людей, чи згідні вони, щоб на тебе, такого самовпевненого і твердолобого, витрачались такі кошти?
Анонім до До аноніма Показати IP 24 Жовтня 2021 15:36
На стаціонарі під киснем половина таких вумніків. Але тепер вся надія на лікарів, стаціонар, кисень і реанімацію... То воно, це створіння, тут в коментах типу розумне, а насправді або фсб-шний троль, або свій корисний ідіот.