USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцькраді відзначили водіїв, які під час зливи креативно розвернули тролейбус

20 Червня 2018 18:46
У міській раді подякували водіям тролейбусів Андрію Олімпіюку та Андрію Чубу, які під час зливи не розгубилися та прийняли креативне та сміливе рішення.

Вони перепідключили тролейбуси на лінію на протилежній смузі руху з метою уникнення простою тролейбусів та забезпеченню їх руху по місту.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

"Хлопці не розгубилися, проявили креативність й не побоялися прийняти рішення в нестандартній ситуації. До подяк міського голови водії тролейбусів отримають премії", - йдеться у дописі посадовця.

Нагадаємо, днями у Луцьку пройшла масштабна злива, яка підтопила низку вулиць, зокрема проспект Соборності, зробивши його непрохідним для транспорту.

Відео того, як Андрій Олімпіюк та Андрій Чуб перепідключали тролейбус набрало тисячі переглядів та сотні схвальних коментарів про професіоналізм водіїв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
здравомислячий Показати IP 20 Червня 2018 19:22
МОЛОДЦІ! Не розгубилися і відразу здогадалися як вийти з даної ситуації,щоб не стояти і не чекати поки вода зійде.Розвернули траліка і повезли пасажирів у зворотню сторону!БРАВО!А всі інші траліки стояли і чекали з моря погоди.Ці водії справді заслужили ці премії-бо таке зробили лише вони на весь Луцьк.Ніхто більше не здогадався і не насмілився зробити такий поворот в протилежну сторону.
жора Показати IP 20 Червня 2018 19:45
Лівий поворот з крайньої правої смуги достойний нагороди. А якби аварія- хто був би крайнім?
GOLD до жора Показати IP 20 Червня 2018 23:08
жора подивись на заднє колесо в повороті і відстань до бардюра і тоді поймеш чого він повертав з правого ряду !!! мінус тобі
Справедливий до жора Показати IP 21 Червня 2018 08:26
жора, читай правила. В певних випадках і при дотриманні певних умов такий поворот дозволений.
свідок до жора Показати IP 21 Червня 2018 11:31
вони перед тим зупинили рух.
лучанин до жора Показати IP 22 Червня 2018 09:40
А якби аварія, то виписали б догану... Ото й все. Тут більш питання в тому чи дозволені такі речі за правилами руху і правилами експлутації тролейбуса?
Лучани Показати IP 20 Червня 2018 19:57
Підтримуємо!
Вік Показати IP 20 Червня 2018 20:07
Ну хлопці молодці, це ж треба так розрахувати, міг би і в поперек дороги стати.
дідо Показати IP 20 Червня 2018 20:19
порушення техніки безпеки? Гальма тролейбуса працюють від електроенергії, якби була аварія?
Справедливий до дідо Показати IP 21 Червня 2018 08:30
дідо, якщо не знаєш принципу роботи тролейбусу, то не пиши дурниць. Основні гальма в тролейбусі - пневматичні. Компресор накачує ресивери повітрям, якого достатньо для значної кількості гальмувань і без живлення. Так, дійсно, є рекуперативна система гальмування, коли електродвигун переходить в режим роботи генератора. Тоді енергія руху тролейбуса перетворюється в електричну і йде в загальну мережу. Таким чином відбувається гальмування.
Олександр до дідо Показати IP 27 Січня 2024 19:47
Ні - два види гальм електро та пневмо
Мешканка Показати IP 20 Червня 2018 20:58
А де було керівництво депо втой час вдома...за 2 години ніхто не приїхав.водії супер але де жилет
Хм Показати IP 20 Червня 2018 21:48
Краще міськрада хоч би зробила щоб вода норм збігала а то кожного року постійно плаваємо
Лучанин до Хм Показати IP 22 Червня 2018 09:36
Коли б вода збігала, то не було кому на преміях піаритись..
Мусічка Показати IP 20 Червня 2018 22:41
Премії це звісно добре, але коли міська влада вирішить питання з водостоками в тих районах, які постійно підтоплює? Ця проблема не нова!!
Мама студента Показати IP 20 Червня 2018 23:30
А круто було б і якісь антипремії вручати, отако - привселюдно, і щоб у ЗМІ обов'язково, та з фото! Наприклад, "відзначати" водіїв маршруток, які, коли діти їдуть без батьків, бикують і верещать, що учнівські і студентські не діють, вимагають повної оплати або не віддають решти. Я тепер своїм дітям на дорогу стараюся дрібні гроші давати, але іноді бикота за кермом просто виводить з рівноваги!
123 Показати IP 21 Червня 2018 00:02
А це точно Андрій??? Мені здається, що це його брат, Олексій (Альоша Чуб). Хто з Світлої, ану відпишіть!!!
Депо. Показати IP 21 Червня 2018 07:18
Молодці. Підпалили контактний провід під час знімання штани, ще й без діелектричних рукавичок смикали за мокрий шнурок. Супер.
Анонімний Анонім до Депо. Показати IP 21 Червня 2018 12:25
ніф*га вони не підпалили