USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку Toyota збила дівчину на пішохідному переході, водій втік. Відео

18 Грудня 2020 22:40
У Луцьку на пішохідному переході збили дівчину, водій з місця пригоди втік.

Відео моменту аварії опублікував у фейсбуці Паша Гончаревич.

ДТП трапилась близько 20-ї години 18 грудня на проспекті Відродження.

З відеозапису видно, як водій на чималій швидкості збиває дівчину, яка переходить дорогу пішохідним переходом. Після цього авто зупинилося, але водій побачив, що пішохідка сама піднялась, і поїхав далі.

Зі слів очевидців інциденту серйозних ушкоджень дівчина не отримала.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Хз Показати IP 18 Грудня 2020 22:47
Сама винна! Дивитись треба куди йдеш а не по телефону говорити
Адвокат до Хз Показати IP 19 Грудня 2020 06:41
Цікаво,як ви зреагуєте,коли вас такий козел на переході так зачіпить....
FRM до Хз Показати IP 19 Грудня 2020 09:41
Ти ДЯТЕЛ!!!!!,людина дійшла до середини проїзджої частини і водій зобов"язаний зупинитись! А відповісти мають два водїї,просто щастя шо її не переїхав другий!!!В таку погоду не гонки грають,а знижують швидкість перед піш.пер. не залежно від того чи йде людина!
К до Хз Показати IP 19 Грудня 2020 10:26
Ти с*ка кнопка від бачка унітаза,зловити б тебе за такий коментар і вдарити молотком по твоїй е.....й голові!!!!!!!
John Smith до Хз Показати IP 19 Грудня 2020 11:15
А з чого ти мудило взяв шо вона говорила по телефону?
Як так? Показати IP 18 Грудня 2020 22:48
Дай Боже, якщо все обійшлося. А можливо в неі просто шок. Водій-с@ка. Надіюся, він понесе хоч якусь відповідальність(
Лучанин Показати IP 18 Грудня 2020 22:57
Ппц, чуха якась проходила по пішохідному після неї, як говорила по телефоні так і продовжила, як ніби нічого не сталось. Я просто в шоці, з нас Українців
Гамерика до Лучанин Показати IP 19 Грудня 2020 07:54
Звісно, вона ж мала горланити: - Омайгад! Омайгад! Розмахувати граблями, плюватися слиною і відгамселити водія.
Ахаха до Гамерика Показати IP 19 Грудня 2020 10:29
відгамселити водія було б правильно і доречно
John Smith до Лучанин Показати IP 19 Грудня 2020 11:16
Вона потім підійшла до неї, це неповне відео
Анонім Показати IP 18 Грудня 2020 23:51
На відео не видно, чи вона по телефону говорила, чи ні. Водій - просто нема слів... Напали на дівчину, вона ж нормально по переходу йшла, що вам треба, літати?
Експерт Показати IP 19 Грудня 2020 01:21
Алеоп!
Пішохід Показати IP 19 Грудня 2020 02:31
Дівчину могло відкинути прямісінько під колеса того автомобіля, який проїжджав праворуч. До речі, обидва водії порушили ПДР, не надавши перевагу в русі пішоходу, який уже йшов пішохідним переходом. Є чи нема ушкоджень, але відповідальність водія за таке мусить бути. От тут і потрібні хвалені відеокамери системи "Безпечне місто".
К до Пішохід Показати IP 19 Грудня 2020 10:30
Я в такому випадку кидаю каміння в ту машину,а якщо водій виходить з машини і ще щось пи.......ть,то я таким уродам ламаю челюсті!!!!!!!!!!!!! Шо шо а це я робити вмію на відмінно!!!
жлл до К Показати IP 19 Грудня 2020 13:07
за каміння тобі хребет поламають!
FRM до жлл Показати IP 19 Грудня 2020 21:52
хто ?ти?давай!!!!!!!!!!!!
FRM до жлл Показати IP 19 Грудня 2020 21:53
вайбер 068 069 6001
Колік Показати IP 19 Грудня 2020 10:46
Водіїв, не захищаю але , темна пора доби , слякоть, пішоход в темному одязі на якому відсутні будь які світлоповертаючі елементи. А вони згідно нової редакції ПДР; мають бути на пішоходах! Будьмо уважні!
Коза до Колік Показати IP 20 Грудня 2020 14:14
Ну якби це місто, з освітленням. Нерегульваний перехід з жовтим миготливим. Мало?
robin good Показати IP 19 Грудня 2020 11:43
доброзичливі люди вже почали пошуки...
Василь Показати IP 19 Грудня 2020 15:15
Якщо зло непокарано-то воно буде знову.Якщо не знайдуть цих водіїв-вони десь знову наїдуть на людей.Або другі наїдуть-цим же нічого !!!!Поки не буде жорстокого покарання за п"янство за кермом,за наглі порушення Правил-так і будемо рахувати людські життя.
Дмитро Показати IP 23 Грудня 2020 17:29
Дівчина не розмовляла по телефону. Я був свідком цього ДТП. Вона трималась за вісок, бо з голови йшла кров. І руки в неї були в крові.