USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку автівка збила чоловіка, який з пивом перебігав дорогу. Фото

26 Січня 2020 21:02
Чоловіка, який перебігав дорогу, на вулиці Огієнка, 2а в Луцьку збив легковик.

Про це повідомили свідки.

Зі слів людей, двоє чоловіків перебігали дорогу перед машиною, за 60 метрів від пішохідного переходу.

Один із чоловіків встиг перебігти, а іншого збив капотом легковик «Опель Астра». Потерпілий від медичної допомоги відмовився. У нього трохи розбитий лоб.

Очевидці додають, що постраждалий – у стані алкогольного сп’яніння, а дорогу перебігав із пляшкою пива.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
1111 Показати IP 26 Січня 2020 21:21
Дякувати Богові,що живий,від мене додай 5 копняків в дупу,профілактика ,дійде.
Анонім до 1111 Показати IP 26 Січня 2020 22:18
І все?А водієві за моральні збитки і на ремонт авто?Заява в поліцію і в суд.Вже давно пора таких оленів штрафувати.
Луцьк Показати IP 26 Січня 2020 21:22
Пиво жалко. А дибіла ні
штраф!!! Показати IP 26 Січня 2020 22:00
хай відшкодує водію збитки тепер!!!
піу піу Показати IP 26 Січня 2020 22:03
алкашка буде капот ремонтувати опельку чи ні?
Ага до піу піу Показати IP 26 Січня 2020 23:36
як протверезіє і знайде молоток прийде відремонтує
Луцьк2 Показати IP 26 Січня 2020 22:27
Ну так покарати бігуна, штраф і повна оплата ремонту авто !
Я Показати IP 26 Січня 2020 23:57
А збив би п'яного ідіота на смерть - і ні в чому не винний водій сидів би. Давно пора тих бігунів штрафувати. На Грушевського уже дістали!!! Біля обласної лікарні за 30 метрів світлофор - ні, треба перебігати. Біля "променя" з обох сторін пішоходні переходи - обов' язково якийсь олень буде по дорозі бігти поміж машин. Люди, ви не безсмертні. Не варті 30 секунд зекономленого часу вашого життя!
qwerty Показати IP 27 Січня 2020 00:56
https://youtu.be/UnUfKcmLfGY
Дрон до qwerty Показати IP 27 Січня 2020 14:44
П'яний ідіот кажиш, можна подумать ваділа трєзвий був, кожний третій ваділа щось употрібляв...
Ево до Дрон Показати IP 28 Січня 2020 10:23
як можна бути таким... таким безграмотним....
Вік Показати IP 27 Січня 2020 08:11
А був би тверезий і без пива, мабуть би загинув)
https://youtu.be/UnU Показати IP 27 Січня 2020 08:32
https://youtu.be/UnUfKcmLfGY
Тетяна Показати IP 27 Січня 2020 11:09
Потрібно писати "кинувся під колеса і погнув машину" а не "автівка збила". В даному випадку постраждав водій. А люди переходять дорогу як вівці.