USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку біля «Салюта» побили та пограбували на 10 тис. чоловіка: злочинець відбувся умовним

8 Жовтня 2019 21:53
В обласному центрі Волині поблизу супермаркету «Салют», що на проспекті Соборності, жорстоко побили чоловіка та відібрали у нього 10 тисяч гривень. Злочинець, який вчинив злочин, отримав лише два роки умовного покарання.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Під час суду встановили, що 20 червня цього року близько 23.30 обвинувачений перебував поблизу супермаркету «Салют» на проспекті Соборності. Так, злочинець здійснив напад на чоловіка, вдаривши його ногою в грудну клітку, а потім ще наніс близько десяти ударів в обличчя та шию потерпілому. Після побиття обвинувачений викрав із сумки потерпілого павербанк, навушники та 10 тисяч гривень. Окрім цього, з сумки він забрав документи, серед яких паспорт та військовий квиток.

Відзначимо, що обвинувачений свою вину визнав повністю, розкаявся та просив суворо його не карати.

Відтак, суд призначив йому покарання у виді чотирьох років позбавлення волі, змінивши його на умовне терміном на 2 роки.

Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Користувач Показати IP 9 Жовтня 2019 09:05
От цікаво, якби на місці потерпілого був колега цих суддів, який був-би вирок?
Їван до Користувач Показати IP 9 Жовтня 2019 13:00
Не переживайте, такий не буде на місці потерпілого.
Анонім Показати IP 9 Жовтня 2019 09:18
що це за судді і прокурори? вони на своєму місці? це явне кришування бандоти суддями і прокурорами
Цить до Анонім Показати IP 9 Жовтня 2019 22:03
Зато Пашинського за самооборону в сізо...
Guest Показати IP 9 Жовтня 2019 09:32
Це просто п....ц! Згідно цього вироку за реальний гон-стоп з обтяжливими обставинами 2 роки умовно? .... бл.....я!!!
€#€ до Guest Показати IP 9 Жовтня 2019 22:05
Ну були значить певні аргументи і обставини, які суд взяв до уваги.
! Показати IP 9 Жовтня 2019 09:53
Найгуманніший суд! це майже те саме ,що потерпілого визнали винним!
777 Показати IP 9 Жовтня 2019 12:48
А сказал этот раскаявшийся.что больше не будет? Этот недоносок добивает человека.10 ударов по голове... А ему условку. Ждем пока следующий раз забьет насмерть. или как?
? до 777 Показати IP 9 Жовтня 2019 22:06
10 ударів по голові. Потерпілий реально з відбитими травмованими мозгами, а нападнику умовно ?
Олександр Показати IP 10 Жовтня 2019 15:28
А за крадіжку пиріжків з магазину - реальні вироки... Так і живемо